Quiz: Rozpoznaj kinowe hity po opisie! Podpowiemy Ci jak obejrzeć je wszystkie!

Czekacie na nadchodzące produkcje kinowe? Jesteście na bieżąco z bogatym repertuarem? Jeśli nie chcecie przegapić największych hitów mamy dla Was rozwiązanie – kartę Unlimited do Cinema City! Tymczasem zapraszamy Was do rozwiązania quizu, w którym sprawdzimy czy rozpoznacie aktualne i nadchodzące przeboje kinowe po opisach!

Jak dobrze wiemy – wyjście do kina to wielka przyjemność, ale i wydatek. Zadajmy sobie pytanie – czy warto przepłacać? Dla fanów kina mamy coś wyjątkowego czyli usługę Unlimited od Cinema City! Dzięki karcie Unlimited możesz chodzić do kina tyle razy ile chcesz, bez dodatkowych opłat! Dodatkowo otrzymasz wiele rabatów na przekąski, napoje i wiele więcej przy każdej wizycie! A to wszystko już od 38 zł miesięcznie!

Rozpocznij quiz
1/1020

Pasją głównego bohatera tego filmu jest czekolada. Film opowiada historię postaci z powieści Roalda Dahla z 1964 roku przedstawiającą jego początki jako cukiernika.

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?