Gwiazda serialu Mr. Robot w obsadzie remake’u słynnego Papillon

Do obsady filmu Papillon, będącego remakiem słynnego Motylka dołączyło kolejne nazwisko. Tym razem jest to znany głównie z popularnego serialu Mr. Robot Rami Malek. Aktor wcieli się w postać, którą w Motylku grał Dustin Hoffmann. 

Wcześniej do obsady dołączył już Charlie Hunnam, który odegra rolę, w którą wcześniej wcielił się Steve McQueeen. Za reżyserię obrazu odpowiedzialny będzie Michael Noer, za scenariusz Aaron Guzikowski (który napisał między innymi skrypt do Labiryntu Denisa Villeneuve’a). Zdjęcia rozpoczną się we wrześniu. 

Zobacz również: Na pierwszy rzut oka: 2. sezon Mr. Robot

O czym opowiada Motylek? Jest to historia Henriego Charriere, który został umieszczony w kolonii francuskiej w Gujanie Francuskiej za morderstwo alfonsa, którego nie popełnił. Wbrew przeciwnościom losu i trudnym warunkom Henriemu udało się uciec dzięki zawziętości i sile charakteru. W 1969 uciekinier opublikował wspomnienia, które stały się podstawą filmu. 

źródło: comingsoon.net/źródło ilustracji wprowadzenia: www.picsofcelebrities.com

Dziennikarz

Redakcyjny hipster. Domorosły krytyk filmowy, fan mieszaniny stylistyk i kreatywnego kiczu. Tępiciel amerykańskiego patosu i polskich kom-romów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?