“Indiana Jones 5” w 2019 roku! Harrison Ford i Steven Spielberg na pokładzie!

Indiana Jones powróci na ekrany naszych kin już 19 lipca 2019 roku! Będzie to piąta odsłona przygód archeologa, w którego ponownie wcieli się Harrison Ford! Aktor pomimo 73 lat na karku, postanowił ponownie przyjąć rolę, w tej kultowej serii. Kolejną dobrą nowiną jest fakt, iż za sterami filmu ponownie stanie jeden z ojców serii – Steven Spielberg – który odpowiadał za reżyserię wszystkich czterech dotychczasowych odsłon przygód Indiany Jonesa. Producentaki roboczo zatytułowanego “Indiany Jonesa 5” będzie Kathleen Kennedy i Frank Marshall.

Zobacz również: Artykuł: „Kino Nowej Przygody” czyli rozrywka w starym stylu

indiana jones 5 ford spielberg

Zobacz również: Harrison Ford – Infiltracja #50

Alan Horn, Dyrektor The Walt Disney Studios, tak wypowiedział się o powstaniu kolejnej części serii “Indiana Jones”.

Indiana Jones to jeden z największych bohaterów w historii kina, a my postanowiliśmy sprowadzić go ponownie na ekrany kin w 2019 roku. Ta seria to perfekcyjna kombinacja, na którą składają się reżyseria, produkcja i aktorstwo. Jesteśmy ogromnie podnieceni faktem, że Harrison i Steven ponownie wejdą na plan i dadzą nam wspaniały film.

Postać Indiany Jonesa pojawiała się dotychczas na ekranach kin czterokrotnie. Na serią składają się “Poszukiwacze Zaginionej Arki” z 1981 roku, “Indiana Jones i Świątynia Zagłady” z 1984 roku, “Indiana Jones i Ostatnia Krucjata” z 1989 roku oraz “Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki” z roku 2008. Seria zarobiła łącznie blisko 2 miliardy dolarów!

Źródło: Comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Forbes

 

Redaktor

Miłośnik kina, gier wideo i komiksów. Online 24/7. Redaktor prowadzący działów: Recenzje premier, Powrót do przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?