Spidey And His Amazing Friends – pierwsze spojrzenie na serial animowany Disneya!

Disney Channel i Disney Junior uraczą tego lata swoich fanów nie lada gratką. Już niedługo na platformę zawita serial Spidey And His Amazing Friends!

Spidey and His Amazing Friends to tytuł zdecydowanie przeznaczony dla młodszych odbiorców. Entertainment Weekly podzieliło się pierwszym spojrzeniem na serię w formie kilku zdjęć i głównej piosenki. Patrick Stump z Fall Out Boy został zaproszony przez Disneya do stworzenia motywu i było to dla niego niesamowite doświadczenie

Wszedłem z dziesiątkami lat bycia nerdem Marvela. Ale pomyślałem, że to prawdopodobnie będzie pierwszy raz, kiedy wiele dzieciaków w tym pokoleniu zobaczy iterację Spider-Mana. Co to znaczy? Tyle za tym kryje się ciekawa historia. Wszystkie te rzeczy wirowały wokół mojej głowy w ciągu jednej minuty, wiesz, a ja po prostu usiadłem i doświadczyłem tej eksplozji inspiracji. Potem po prostu musiałem się szarpać, żeby dostać się do studia, żeby to wszystko przełożyć na serial. Byłem bardzo podekscytowany.

Stump ma wiele pomysłów, a to oznacza możliwość pracy nad postaciami takimi jak Miles Morales, Green Goblin, Black Panther, a nawet żeńską wersję Doktora Octopusa! Będzie ciekawie!

Zobacz również: The Flash – nowy trailer zapowiadający 7 sezon serialu!


Źródło: Entertainment Weekly / Ilustracja wprowadzenia: Entertainment Weekly

Użytkownik

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?