heels
heels

Heels – Winiarnia Stephena Amella wypuszcza nowe wino z okazji premiery serialu!

Stephen Amell zyskał dużą popularność dzięki roli Olivera Queena w serialu Arrow. Produkcja doczekała się 8. sezonów i zakończyła się w 2020 roku, ale aktor nie spoczął na laurach. W sierpniu zadebiutuje w nowym serialu Heels od stacji STARZ. Z okazji zbliżającej się premiery, winiarnia aktora wyprodukowała nowe wino na cześć serialu!

Heels opowie o rodzinie zajmującej się amerykańskim wrestlingiem. W nadchodzącym serialu stacji STARZ Stephen Amell wcieli się w rolę Jacka Spade, zawodnika lokalnego klubu wrestlingowego DWL. Z okazji zbliżającej się premiery, winiarnia Nocking Point Wines, której współzałożycielem jest Stephen Amell wyprodukowała nowe wino. Czerwone Kayfabe jest mieszanką Cabernet sauvignon i Malbec. Nazwa wina jest dość wyjątkowa, ponieważ jest tytułem pierwszego odcinka Heels, a jednocześnie terminem doskonale znanym w świecie wrestlingu. Kayfabe oznacza tworzenie iluzji, iż wszystkie inscenizowane występy są autentyczne i prawdziwe.

Aktor w rozmowie z Radaronline przyznał, że jest to dla niego wyjątkowy trunek.

Filmowanie Heels było dla nas wszystkich rollercoasterem emocji, zwłaszcza podczas pandemii. Jednakże jestem tak dumny z tej produkcji i wdzięczny za współpracę z tą utalentowaną obsadą i załogą, ponieważ pozwolili zajrzeć w głąb areny, którą tak bardzo podziwiam. Możliwość połączenia dwóch moich światów, jakimi są Nocking Point Wines i Heels przy tworzeniu tego wina upamiętniającego pierwszy sezon, znaczy dla mnie bardzo dużo. Mam nadzieję, że wszyscy zamawiający wino będą się nim cieszyć razem ze mną, podczas gdy wkroczymy na ring i obejrzymy premierę serialu.

Wino Kayfabe posiada także niestandardową etykietę. Przedstawia Stephena Amella podczas walki z zawodowym wrestlerem Christopherem Danielsem z 2018 roku.

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Stephen Amell (@stephenamell)


Zobacz również: The Crown – pierwszy wgląd na Królową Elżbietę II

Heels będzie opowiadać o świecie amerykańskiego wrestlingu. By zachować spuściznę zmarłego ojca, bracia Spade będą ze sobą rywalizować na ringu i poza nim. W produkcji wystąpią Stephen Amell, Aleksander Ludwig, Mary McCormack, Kelli Berglund, Allen Maldonado, Chris Bauer, Robby Ramos i James Harrison. Za scenariusz odpowiada Michael Waldron, który pracował także nad serialem Loki, natomiast showrunnerem produkcji został Mike O’Malley. Premiera serialu w stacji STARZ odbędzie się 15 sierpnia 2021 roku.


Źródło: radaronline.com/ Ilustracja wprowadzenia: Twitter @stephenamell

Fanka Batmana, fantastyki, horroru i dobrych kryminałów.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?