Szkoła dla Elity Krótkie Historie Philippe Caye Felipe
Szkoła dla Elity Krótkie Historie Philippe Caye Felipe

Szkoła dla Elity Krótkie historie: Phillipe Caye Felipe. Recenzja

Szkoła dla Elity nie daje o sobie zapomnieć. Chociaż nie znamy daty, w przyszłym roku możemy spodziewać się potwierdzonego już 5. sezonu serialu. Tymczasem na święta fani serii Netflixa dostają prezent w postaci kilkuodcinkowych miniseriali. Pierwszy z nich Szkoła dla Elity Krótkie historie: Phillipe Caye Felipe powoli wprowadza nas w świąteczny nastrój. Na szczęście, nie jest wyłącznie cukierkowo…

Szkoła dla Elity Krótkie Historie: Phillipe Caye Felipe to 3 odcinki i zaledwie około 30 minut miniserialu, a jednak warto. Nie tylko dlatego, że dla stęsknionych fanów Szkoły dla Elity jest to okazja do spotkania po przerwie ze swoimi ulubionymi bohaterami. Życie Cayetany i Phillippe’a toczy się dalej. Żeby było ciekawiej, u boku Caye pojawia się też kolejny Filip – tym razem Felipe.

„Filipów” dwóch, ona jedna…

Ma swój urok ta krótka trzyodcinkowa etiuda. Najpierw robi się mocno świątecznie, różowo i cukierkowo. Na szczęście, nie tylko o „rzyganie tęczą” chodziło twórcom. Jak na tak krótkie odcinki, mamy tu sporo wątków. Szanse na nowe początki; ludzie, którzy pojawiają się w naszym życiu i którzy do niego wracają. Walka serca ze zdrowym rozsądkiem. I wreszcie przekonanie – czy słuszne, czy jednak filmowo-serialowe, każdy musi ocenić sam – że uczuć nie da się tak naprawdę oszukać. Który z „Filipów” wyszedł na tym lepiej? Do jakich wniosków dochodzi Caye?

Zobacz również: Dom z papieru, sezon 5., cz. 2. – recenzja. Godne pożegnanie

Najlepiej obejrzeć samemu, wśród kilku lekkich żartów, uśmiechów, a i momentów wzruszenia. Idealna produkcja świąteczna, ale właściwie w pozytywnym tego określenia znaczeniu. Szkoła dla Elity Krótkie Historie: Phillipe Caye Feilipe pokazuje, że film czy serial wcale nie musi być długi, by opowiedzieć historię i wciągnąć w nią widza.

To nie koniec “świątecznych” przygód bohaterów Szkoły dla Elity. Już 20 grudnia premiera Szkoła dla Elity Krótkie Historie: Samuel Omar, a 23 grudnia Szkoła dla Elity Krótkie Historie: Patrick.


Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Zawodowo zajmuję się mówieniem, pisaniem, a także kreowaniem pozytywnego wizerunku i skutecznej komunikacji. Studiuję produkcję filmową w AMA Film Academy. Moje pasje to m.in. sport, kino, seriale (z naciskiem na te hiszpańskie!) i musicale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?