QUIZ: Rozpoznaj filmy Science Fiction po kadrach!

Lubicie dobre science fiction? To świetnie, bo od 24 listopada możecie w kinach oglądać nowy, niesamowity polski film – W nich cała nadzieja! Z tej okazji postanowiliśmy dla Was przygotować specjalny quiz o filmach science fiction!

W nich cała nadzieja opowiada historię Ewy, która w rzeczywistości postapokaliptycznej walczy nie tylko o przetrwanie, ale i zmaga się̨ z dotkliwą samotnością̨. Długotrwałe uczucie izolacji nie jest jednak jej jedynym problemem. Prawdziwy dramat zaczyna się̨, kiedy przez absurdalną sytuację wchodzi w konflikt ze swoim jedynym towarzyszem – Robotem. Zaczyna się̨ wówczas prawdziwa walka o życie z maszyną wyposażoną w sztuczną inteligencję, która dla Ewy, staje się większym zagrożeniem niż otaczający świat.

Warto zaznaczyć, że film ma już na swoim koncie wyróżnienie w Konkursie Filmów Mikrobudżetowych oraz nagrodę dla Klimatycznego Filmu na tegorocznym Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Dodatkowo otrzymał nagrodę Méliès d’argent dla najlepszego filmu fabularnego na Trieste Science+Fiction Festival we Włoszech.

Klikając w ten link możecie sprawdzić listę kin, w których odbywają się seanse W nich cała nadzieja!

Rozpocznij quiz
1/2020

Klasyczne filmy SF

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?