TOP 10 - Najlepsze gry PlayStation Plus w 2020 roku.
TOP 10 - Najlepsze gry PlayStation Plus w 2020 roku.

TOP 10 – Najlepsze gry PlayStation Plus w 2020 roku

Subskrybenci Playstation Plus już mogą pobrać 3 gry z grudniowej oferty – Just Cause 4, Rocket Arena i Worms Arena. Będzie to ostatnia oferta na ten problematyczny rok. Na szczęście dla członków PS Plus 2020 rok nie był aż taki zły. Zobaczmy więc, które gry wyróżniły się najbardziej! Oto najlepsze gry PlayStation Plus z 2020 roku!

Zobacz również: Najlepsze gry dekady 2010-2019 – TOP 50


Najlepsze gry PlayStation Plus 2020

10. Fall Guys: Ultimate Knockout (sierpień)

Listę otwiera gra, która przez parę dni była sensacją na internecie, ale niedługo później została zapomniana. Fall Guys posiadało coś czego brakuje niektórym grom, czyli dobrego i przyjemnego gameplayu. Problemem był brak nowego kontentu, powtarzalność poziomów i tylko jeden tryb. Podstawa gry jest naprawdę dobra, ale ludzie potrzebowali czegoś więcej. Przez długi czas nic oprócz skinów i emotek nie było dodawane. Gracze przerzucili się na inne produkcje i gdy wreszcie nowa zawartość przybyła do gry, nikt nie był już tak samo zainteresowany. Mimo tego muszę polecić tą grę, ale tylko jeśli ma się znajomych chętnych do wspólnej zabawy.

9. Call of Duty: WWII (czerwiec)

Na dziewiątym miejscu umiejscowiona jest kolejna część każdemu znanej serii Call of Duty. Tym razem studiem odpowiedzialnym za tą produkcję jest Sledgehammer Games. Gra, jak tytuł wskazuje, dzieje się podczas drugiej wojny światowej. Do wyboru klasycznie mamy kampanię, tryb multiplayer i Nazi Zombies. Tryb kampanii jest warty przejścia chociaż raz, nie jest ona tak kultowa jak kampanie w serii Modern Warfare czy Black Ops, ale na pewno warto jest doświadczyć tej wojennej atmosfery. Multiplayer, jak co roku, jest praktycznie taki sam, z małymi dodatkami jak sztab, tryb wojny czy zlecenia. Nazi Zombies miało być odpowiedzią SG na tryb Zombies od Treyarch, niestety zainteresowanie było bardzo małe. Fabuła, która została wprowadzona, nie była wciągająca ani interesująca. Rozgrywka była przyzwoita, ale to nie wystarczyło, aby ocalić ten tryb. Call of Duty: WWII jest po prostu kolejnym CoD-em, który nie jest zły, ale jednocześnie nie zaskakuje.

8. Star Wars Battlefront II (czerwiec)

Na ósmym miejscu mamy tytuł, który w 2017 roku wywołał niemałą kontrowersję. Mianowicie chodziło o lootboxy. Fani nie byli zadowoleni, gdyż gra stała się nieuczciwa. Gracze, którzy wydali więcej pieniędzy na wirtualne pudełka, mieli zdecydowaną przewagę na polu bitwy. EA zostało wręcz zmuszone do tego, aby usunąć mikro transakcje z produkcji. Mimo tego jak potoczyła się sprawa na początku, zespół pracujący nad grą zaczął robić to co powinien był robić od początku, czyli słuchać fanów. Produkcja otrzymała kompletnie nowy i uczciwy system progresji. Oprócz tego fani dostali nowe postacie takie jak:. Anakin Skywalker, Obi-Wan Kenobi czy BB-8, nowe planety jak Geonosis i Felucia, nowe skórki do postaci, nowe bronie i wiele więcej. Można powiedzieć, że gra umarła, ale niedługo później powstała z grobu i stała się jedną z lepszych gier z uniwersum Star Wars.

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?