stranger things
stranger things

Najlepsze seriale młodzieżowe na Netflix | TOP 20

Oto najlepsze seriale młodzieżowe z Netflix! Dzieła z tej kategorii to jedne z najliczniej występujących produkcji, które występują na platformie. Postanowiliśmy wybrać z biblioteki Netflix te, które uznajemy za najciekawsze. Na liście pojawiły się zarówno te pozycje, które można określić jako klasyczne tytuły młodzieżowe, jak i te nieco odrębne, należące nie tylko do tego gatunku. Zapraszamy do lektury!


SERIALE MŁODZIEŻOWE NETFLIX

20. Shadowhunters

Listę przedstawiającą najlepsze seriale młodzieżowe z Netflix zaczniemy od kilku bardziej typowych młodzieżówek wymieszanych z motywami fantasy. Shadowhunters – którego filmowa adaptacja pojawiła się nieco wcześniej z Lily Collins w obsadzie – opowiada o na pozór zwyczajnej nastolatce, która dowiaduje się, że pochodzi z rodu Nocnych Łowców, walczących z wszelakiej maści demonami.

19. Warrior Nun

Kolejna pozycja na liście jest oglądalnościowym hitem platformy Netflix z ubiegłego roku. Bohaterką jest młoda dziewczyna, której przygoda zaczyna się… w kostnicy. Okazuje się, że staje się kluczem w walce dobra ze złem.

18. Teen Wolf – Nastoletni wilkołak

Dalej mamy uwspółcześnioną opowieść o wilkołakach. Pewien nastolatek odkrywa, że staje się jednym z nich. To prowadzi do wielosezonowej historii, w której musi znaleźć się wśród istot podobnych jemu.

seriale młodzieżowe netflix

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?