czarna pantera
czarna pantera

Na jakie filmy warto wybrać się do kina w weekend Black Friday?

Nim nadejdą święta, w najlepsze trwa Black Friday. Z tej okazji czasem warto się po prostu odprężyć i wybrać na seans. Polecamy, co zobaczyć w tym okresie! Wszystkie filmy z naszego zestawienie oraz całą resztę repertuaru możecie oglądać bez limitu z kartą Unlimited! Tylko do poniedziałku możecie nabyć ją aż o 20% taniej!

Cinema City Unlimited to pierwszy w Polsce program abonamentowy oferujący możliwość oglądania filmów bez limitu, na dużym ekranie w kinach Cinema City. Jako posiadacz karty masz do dyspozycji ponad 200 premier każdego roku. To nie wszystko! Możesz korzystać z 10% rabatu na zakupy w barach i kawiarniach Cinema City, a także uczestniczyć w pokazach przedpremierowych organizowanych tylko dla klubowiczów, na kilka dni przed oficjalną premierą. W ramach członkostwa Unlimited filmy 2D dostępne są dla Ciebie bez żadnych opłat, a za seanse w formatach specjalnych: 3D, Imax, 4DX, ScreenX, VIP wymagana jest tylko niewielka dopłata. Kartę Unlimited można zamówić dla siebie lub podarować w formie Karty Podarunkowej.


Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu

Zacznijmy od megahitu końcówki roku. Ryan Coogler wychodzi do nas z nową produkcją Marvel Cinematic Universe w dość nietypowych warunkach. Z racji tragicznej śmierci Chadwicka Bosemana musiał bowiem przemeblować swoją wizję i stworzyć nie tylko udany film, ale godny hołd.

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu z pierwszymi opiniami! Najlepszy projekt 4. Fazy MCU

Menu

Ralph Fiennes, Anya Taylor-Joy, Nicholas Hoult i oryginalna historia – czegoż więcej chcieć? Wielokrotnie już chwalony obraz Marka Myloda opowiada o pewnej parze, która zawitała do wykwintnej restauracji. Okazało się jednak, że napotkali tam znacznie więcej do przetrawienia, niżby chcieli.

ralph fiennes menu

fot. kadr z filmu Menu

Uśmiechnij się

W środku stawki sytuujemy porządną dawkę grozy. Film Parkera Finna opowiada o kolejach losu pewnej pani doktor, która po traumatycznych przeżyciach z udziałem pacjentki doświadcza niewytłumaczalnych zjawisk. Aby się z nimi uporać, musi także poradzić sobie z własną przeszłością.

Uśmiechnij się, Paramount Pictures

Uśmiechnij się, Paramount Pictures

Bilet do raju

Tym razem mamy do czynienia z prawdziwą elitą komediowych popisów. Julia Roberts i George Clooney występują jako rozwiedzione małżeństwo zawierające kruchy sojusz mający na celu odwieść od ożenku swoją córkę, uważając ten ruch za błąd.

kadr z filmu Bilet do raju

Black Adam

W kinach możemy zobaczyć nie tylko hit Marcela, ale również wielką produkcję od DC. Jeżeli jakimś cudem nie mieliście dotąd okazji sprawdzić Black Adama, no to teraz macie świetną okazję. Dwayne Johnson wciela się w tytułowego antybohatera, który po pięciu tysiącach lat powraca do świata żywych, robiąc przy tym niemałe zamieszanie.

black adam

Kadr z filmu Black Adam, Warner Bros.

Dziwny Świat

Na koniec premiera dla młodszych widzów, a zarazem najlepszy pomysł na familijny seans. Nowa produkcja Walt Disney Animation Studios to pełna przygód podróż w głąb zupełnie niesamowitego świata zamieszkanego przez najdziwniejsze stwory. Czy skłócony klan Klanów, rodzina odkrywców i poszukiwaczy przygód, zdoła się dogadać i wypełnić najważniejszą misję swojego życia? Film Dona Halla, współreżysera/scenarzysty Qui Nguyena oraz producenta “Roya Conli.”

Na który film z obecnego repertuaru chcesz wybrać się do kina?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?