Timothée Chalamet wonka
Timothée Chalamet wonka

10 filmów, których nie możesz przegapić w kinach! Obejrzysz je z kartą Unlimited!

Koniec roku to idealny moment, by sprawić sobie jako świąteczny upominek kartę Unlimited, zapewniającą w ramach miesięcznej opłaty dostęp do nielimitowanych seansów kinowych. Poniżej przykłady kilku najgorętszych tytułów, na które warto wybrać się do Cinema City!


Wonka

Zacznijmy od kolejnego już przeniesienia na duży ekran pewnej klasycznej historii. W tej interpretacji w tytułowego bohatera wciela się Timothée Chalamet. Wielkiej gwieździe młodego pokolenia partnerować będą m.in. Hugh Grant, Keegan-Michael Key, Sally Hawkins i Rowan Atkinson.

Napoleon

Film Ridleya Scotta zbiera bardzo mieszane opinie, ale to kolejny dobry powód, dla którego warto sprawdzić samemu. Losy jednego z największych wodzów znanych ludzkości w interpretacji Joaquina Phoeniksa to w końcu dość trudny do zignorowania aspekt.

Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży

Wielki powrót uniwersum stworzonego przez wizje Suzanne Collins! Tym razem cofamy się dość mocno w czasie, bo do okresu młodości Coriolanusa Snowa, nim stał się bezwzględnym i powszechnie nienawidzonym dyktatorem. Świetny tom Blyth wspierany jest tutaj przez takie gwiazdy, jak Peter Dinklage czy Viola Davis.

Czas krwawego księżyca

Martin Scorsese za kamerą, wsparty przez wybitnego pisarza Erica Rotha, Leonardo DiCaprio w głównej roli – oglądać, póki możecie! Znakomita, zaskakująca historia rozliczająca pewne czarne karty historii Stanów Zjednoczonych, gdzie punktem zapalnym zostaje odkryta na terenie pewnego plemienia ropa naftowa.

Koliber

A teraz przenosimy się na europejskie tereny. Włosko-francuska koprodukcja, w której możemy poznać burzliwe dzieje pewnego florenckiego rodu na przestrzeni 50 lat. W trójkącie miłosnym Pierfrancesco Favino, Berenice Bejo i Kasia Smutniak.

Chłopi

Dla wielu film roku, a na pewno absolutna pozycja obowiązkowa. Tym razem bynajmniej nie tylko szkoły poszły, bowiem Welchmanowie zabrali się za powieść Reymonta z werwą i nowatorskim podejściem, którego pozazdrościć mogłoby wielu światowej sławy filmowców!

Pięć koszmarnych nocy

Emma Tammi zabrała się za adaptację popularnej serii gry wideo, co może zaowocować ciekawym seansem dla odprężenia się przy szalonej rozwałce. Pewien mężczyzna rozpoczyna pracę we Freddy Fazbear’s Pizza. Z czasem uświadamia sobie jednak, że nie będzie to tak spokojna praca, na jaką z początku wyglądała.

Niewierni w Paryżu

Może to już nie ten Woody Allen, co kiedyś, ale jednak pewien urok zawsze pozostaje. Tym razem niekonwencjonalny reżyser nakreśla nam losy pewnej, wydawałoby się, idealnej młodej pary.

Dogman

Luc Besson z nową produkcją! A powrót udaje się całkiem dobrze, przedstawiając nam tragiczną historię mężczyzny, który w dzieciństwie nacierpiał się wiele ze strony swojej rodziny, a teraz walczy o swoje miejsce na świecie u boku wiernych psów.

W nich cała nadzieja

A w tym roku wreszcie dostaliśmy polskie kino gatunkowe! Piotr Biedroń stworzył klimatyczną produkcję w postapokaliptycznym świecie, gdzie społeczeństwa upadły, a jedna młoda dziewczyna dzień w dzień walczy o przetrwanie, mając za jedynego towarzysza maszynę wyposażoną w sztuczną inteligencję. Świetne występy młodej gwiazdy Magdaleny Wieczorek i wspierającego ją Jacka Belera (a w zasadzie jego głosu).


Cinema City Unlimited pozwala na oglądanie kinowych premier bez limitu – jest to pierwsza w Polsce tego typu oferta abonamentowa, pozwalająca oglądać ponad 200 nowych filmów w każdym roku. Co więcej, w ofercie znajdzie się wiele dodatkowych profitów, w tym zniżki na kawiarnie czy dostęp do specjalnych pokazów przedpremierowych.

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?