Piłkarski sezon nadszedł. Telewizor idealny na ligowe zmagania i nie tylko

Piłkarska Europa zdążyła się narodzić na dobre. Już pierwsza połowa sierpnia obfitowała w powroty do wielkich rozgrywek – z ligą angielską i hiszpańską na czele, ale nie zabrakło też pierwszych emocji związanych z naszą rodzimą Ekstraklasą – a to był dopiero początek. Gdy emocje rosną, a kolejne zespoły budzą się do życia, warto zainwestować w sprzęt, który pozwoli nam oglądać ich zmagania w odpowiednich warunkach.

Czy oglądamy potyczkę pomiędzy Legią Warszawą a Rakowem Częstochowa, czy kolejny szlagier Premier League, wysoka jakość obrazu i dźwięku jest zawsze pożądana. I w tym miejscu do gry wchodzi odświeżona seria U8. Model znakomity nie tylko do oglądania filmów i seriali czy grania, ale także obserwowania boiskowych zmagań.

Telewizory Hisense U8KQ występują w trzech różnych rozmiarach: 55 cali, trochę większy, 65-calowy, i największy, liczący 75 cali.. Do kluczowych funkcji modelu należy oczywiście technologia Mini-LED. To ulepszona metoda podświetlania, której podstawą są bardzo niewielkie diody LED, co w konsekwencji pozwala zmieścić ich znacznie większą liczbę. Zapewnia to między innymi dłuższą żywotność, lepsze współczynniki kontrastu tudzież głębsze czernie od zwykłych matryc LCD. Co więcej, znacząco podwyższa to energetyczną wydajność i pozwala na efektywniejsze korzystanie z technologii HDR (ponad 600 lokalnych stref przyciemniania). Trudno o lepszą oprawę na letnie popołudnie podczas wspólnego oglądania spotkań ligowych czy zmagań polskich drużyn w europejskich pucharach.

Oczywiście znajdziemy też wiele innych atutów. Dynamiczne zmiany oświetlenia w pomieszczeniu będą nam już niestraszne dzięki technologii Dolby Vision IQ, wspieranej przez HDR10+ z optymalizującą jego zawartość funkcją Adaptive. Hisense U8KQ może przy tym obsługiwać każdy główny standard HDR. Telewizor trzyma się najwyższych standardów także pod kątem transferu, dysponując technologią sieci WiFi 6. Tym samym nie musimy martwić się o potencjalne opóźnienia w transmisji spotkań.

Co jasne, nie samym sportem człowiek żyje. U8KQ może pochwalić się całkiem sporą liczbą funkcji dla kinomanów czy graczy. Weźmy na przykład tryb Filmmaker, przy pomocy technik redukcji szumów czy wyostrzania odtwarzający daną superprodukcję tak, jak chciałby tego sam twórca. A jeżeli będziemy mieli ochotę na małą rozgrywkę na konsoli, do dyspozycji jest tryb 144Hz Game Pro, otwierający nam ścieżkę do next-genowej rozgrywki. Nie zapominajmy także o autorskim Smart TV od Hisense, czyli VIDAA. Ten nieustannie rozwijający się system uprości poruszanie się po menu urządzenia, dopasowując go do naszych preferencji, niezależnie od tego, czy będziemy szukać odpowiedniego kanału sportowego, czy idealnego filmu na wieczór.

Telewizory Hisense U8KQ to oferta perfekcyjna na piłkarski sezon. Oferuje niezwykłą jakość w uczciwych cenach, dodając do tego wiele przydatnych i konkurencyjnych funkcji na inne okazje.

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?