Najbardziej wyczekiwane gry 2022 roku!

„Nowy rok, nowy Ja!” To zdanie, które w czasie sylwestra pada z ust milionów ludzi. Mi jednak towarzyszy w tym okresie inna maksyma. „Nowy rok, nowe gry” i tym właśnie będziemy się dziś zajmować. Przyjrzymy się najbardziej wyczekiwanym tytułom 2022 roku!

Elden Ring

Listy tej nie sposób zacząć innym tytułem. Elden Ring jest grą niezwykle wyczekiwaną, co potwierdza dwukrotne zdobycie miana najbardziej oczekiwanej gry na TGA. Produkcja jest tworzona przez From Software, odpowiedzialne za uznaną wśród społeczności graczy serie Dark SoulsTym razem twórcy postanowili opuścić pewną strefę komfortu i przerzucili się z labiryntowych, ale zamkniętych lokacji do pełnoprawnej piaskownicy! Rozgrywka natomiast otrzymała spory lifting, łącząc najlepsze mechaniki z poprzednich dzieł studia, tworząc według Miyazakiego grę bliską ideału.

Premiera Elden Ring odbędzie się 25 lutego 2022 roku!

God of War: Ragnarok

Niech pierwsza rzuci kamień osoba, która nie tęskni za wyżynaniem kolejnych bogów, w brutalny sposób, przy pomocy pokaźnego topora. Całe szczęście już w tym roku będzie nam dane, po raz kolejny trafić w wir bezpardonowej, krwawej walki i wcielić się w legendę gier SonyGod of War: Ragnarok prezentuję się niesamowicie! Osobiście nie mogę się doczekać ponownego wcielenia się w boga wojny i poznania jego dalszych losów, w pokrytej lodem Skandynawii. Ragnarok będzie zakończeniem zmagań Kratosa, w klimatach nordyckiej mitologii. Poznamy więc pewnie odpowiedzi na pytania, z jakimi pozostawiła nas poprzednia część serii i może dowiemy się co czeka dalej Ducha Sparty. Żywię wielkie nadzieję, że nie będzie to jeszcze pożegnanie, zostało jeszcze wiele mitologii do zniszczenia!

Premiera God of War: Ragnarok odbędzie się gdzieś w 2022 roku. Dokładna data nie została jeszcze podana, ale jeśli wierzyć przeciekom, będzie miała miejsce, dopiero w trzecim kwartale 2022 roku.

Zobacz również: Najlepsze gry 2021 roku | TOP 30

Od wielu lat zapalony gracz, fan anime, pasjonat kina i literatury.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?