Falcon i Zimowy Żołnierz
Falcon i Zimowy Żołnierz

Falcon i Zimowy Żołnierz – gdzie jest Steve Rogers?

Już jutro wielki finał pierwszego sezonu Falcona i Zimowego Żołnierza. To najlepszy moment na odpowiedź na pytanie, co dzieję się ze Stevem Rogersem!

Ostatni raz widzieliśmy Steve’a Rogersa podczas końcowej sceny w Avengers: Koniec gry, gdy odpoczywał na ławce po podrózy w celu odłożenia wszystkich Kamieni Nieskończoności na swoje miejsca i przeżyć życie z Peggy Carter, o którym zawsze marzył. Następnie Steve przekazał swoją tarczę Samowi w dość emocjonalnym momencie, który oznaczał, że jego rola w MCU dobiegła końca. Jednak jego dalszy los jest nieznany do dziś.

W pierwszym odcinku Joaquin Torres podsunął plotki, że Steve przeszedł na emeryturę i mieszka na Księżycu, jako rodzaj legendy, która krąży po świecie.

Im dłużej czekamy na odpowiedź, tym bardziej staje się oczywiste, że MCU po prostu nie chce nam powiedzieć jaki są dalsze losy Capa. Steve mógł po prostu gdzieś się zaszyć i na stałe przejść na emeryturę, spędzając resztę swoich dni w miejscu, o którym nawet Bucky i Sam nie wiedzą. Mimo wszystko fani zasługują na to, aby dowiedzieć się jaka jest prawda, bo inaczej wyjdzie z tego jeden z najgorszych luźnych wątków w historii MCU.

Do momentu gdy powrót Steve’a jest możliwy, fani zawsze będą się zastanawiać, czy ujawnienie losów Kapitana Ameryki będzie miało miejsce. Warto zaznaczyć, że jedną z opcji jest jego powrót do MCU. W komiksach Steve wrócił do formy i pomagał on w obronie ziemi. Kolejną opcją jest natomiast to, że Steve stanie się Kapitanem Hydrą! Możliwości jest wiele jednak do w jutrzejszym odcinku powinniśmy się dowiedzieć jaka będzie przyszłość Capa!

Zobacz również: Falcon i Zimowy Żołnierz – co nowego wiemy na temat serialu? Analiza trailera!

Premiera zaplanowana została na 19 marca 2021 roku w serwisie Disney+. Serial z 4. fazy MCU liczyć będzie 6 odcinków. Budżet wyniósł 150 milionów dolarów. Anthony Mackie wciela się w Sama Wilsona znanego jako Falcon, a Sebastian Stan jako Bucky Barnes aka The Winter Soldier. Para, która spotkała się w ostatnich chwilach Avengers: Endgame, łączy siły w globalnej przygodzie, która wystawia na próbę ich umiejętności – i cierpliwość. Wyreżyserowany przez Kari Skogland z Malcolmem Spellmanem jako głównym scenarzystą, serial z udziałem Daniela Brühla jako Zemo, Emily VanCamp jako Sharon Carter i Wyatta Russella jako Johna Walkera.


Źródło: Twitter / YouTube / Marvel  / Ilustracja wprowadzenia: Marvel, Disney

Użytkownik

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?