Bedzie się działo! Czyli luty 2019 w kinie i telewizji!

Presja sesji, ale też błogość ferii – a pomiędzy najnowsze kinowe premiery! Jeszcze trzy miesiące temu w kinach debiutowała oczekiwana od dwóch lat kontynuacja Planety Singli. Teraz musieliśmy czekać tylko 4 miesiące! Luty to miesiąc Oscarów, stąd też w polskich kinach Oscarowe Green Book i Faworyta. Dla dzieci i trochę starszych dzieci dalszy ciąg przygód Szczerbatka w Jak wytresować smoka 3. Będzie co oglądać, zapraszamy!


Wielkie premiery:

Planeta singli 3 (8.02.2019)

W trzeciej odsłonie lubianej komedii Tomek i Ania znajdą się na.. ślubnym kobiercu! Oczywiście ich życie zacznie się komplikować jeszcze przed samym weselem, kiedy całkiem różne rodziny Ani i Tomka się poznają. Czy szykuje się wielki ślubny armagedon?


Faworyta (8.02.2019)

Film otrzymał w tym roku aż 10 nominacji do Oscara. Historia dzieje się w XVIII-wiecznej Anglii, w której rządzi królowa Anna. Jej najbliższą zauszniczką i przyjaciółką jest Sarah. Na dworze pojawia się Abigail. Z czasem zaczyna pozyskiwać zaufanie królowej i pozycję, której nie będzie chciała już nigdy stracić.


Green Book (8.02.2019)

Historia cwaniaczka z Bronxu, który zostaje kierowcą znanego artysty. Znajomość mężczyzny z wyższych sfer i chłopaka z nizin społecznych przerodzi się w niespotykaną przyjaźń.


LEGO: Przygoda 2 (8.02.2019)

Kolejna film w świecie LEGO. Tym razem jednak od razu do akcji ratowania świata zaangażowani zostaną bohaterowie pierwszej części oraz superbohaterowie z filmu LEGO: Batman. Sądząc po opiniach widzów zza Oceanu – szykuje się kolejny naszpikowany humorem hit.


 Alita: Battle Angel (18.02.2019)

Film, który pierwotnie miał wyreżyserować James Cameron jest zapowiadany jako wielkie widowisko i pokaz potęgi kina 3D. Historia oparta na mandze Gunnm opowiada o Alicie, która budzi się w świecie, którego nie pamięta i nie rozumie. Z czasem, gdy już wie, jak wielką moc posiada, musi chronić swoje moce przed złymi ludźmi, którzy chcą wykorzystać je przeciwko ludzkości.


Jak wytresować smoka 3 (15.02.2019)

Czkawka powraca po prawie pięciu latach nieobecności na ekranach kin. Tym razem główny bohater wraz  z Szczerbatkiem musi zwalczyć złego Grimmela, który chce wybić wszystkie smoki.


Kobiety Mafii 2 (22.02.2019)

Trudno nadążyć nad kolejnymi produkcjami Patryka Vegi – pojawiają się bardzo szybko, w parumiesięcznych odstępach. Tym razem padło na  kontynuację Kobiet Mafii – w rolach głównych znów zobaczymy m.in. Agnieszkę Dygant i Katarzynę Warnke. W męskiej obsadzie pierwsze skrzypce gra Piotr Adamczyk.


Bracia Sisters (22.02.2019)

Fantastyczny Joaquin Phoenix, John C. Reilly oraz Jyke Gyllenhall w historii rodem z Dzikiego Zachodu. Łówcy głów polują na Hermana Kermmita Warma i poszukując go przemierzają Amerykę. W międzyczasie wiele się zmienia, a Warm nie jest już dla nich najważniejszym ściganym. Czy zdoła uciec? Film był gorąco przyjęty podczas zeszłorocznego festiwalu w Wenecji.


Gdyby ulica Beale umiała mówić (22.02.2019)

Dwoje zakochanych ludzi i niesłuszne oskarżenie o gwałt. Mężczyzna, pomimo swojego alibi, zostaje w areszcie, a jego kolor skóry jest jednym z czynników, który powoduje, że najprawdopodobniej będzie go czekać wiezienie. Historia o miłości przez kraty więzienia i oczekiwaniu na sprawiedliwość.

Miłośnik starych filmów i równie starej muzyki. Miłuje Johnny'ego Deppa oraz Marvel Cinematic Universe. Kolekcjoner winyli i największy żyjący fan The Beatles.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?