horizon zero dawn playstation
horizon zero dawn playstation

Będzie grane! – czyli growe premiery sierpnia

Sierpień 2020 w świecie gier zapowiada się niestety na sezon ogórkowy. W najbliższym miesiącu nie doczekamy się żadnej głośniej premiery, jednak mimo to na rynku pojawi się kilka ciekawych tytułów – z premierą pecetowej wersji Horizon Zero Dawn na czele.

Horizon Zero Dawn – 7 sierpnia

Zobacz również: Promocja Rainbow Six Siege dla nabywców kart graficznych Geforce RTX

Horizon Zero Dawn zabiera nas do czasów upadku cywilizacji. Ludzkość musiała przystosować się do nowego porządku i schronić się w dzikich lasach nowego świata. Świata którym teraz władają maszyny. Naszą bohaterką jest dociekliwa i waleczna dziewczyna – Aloy, która pragnie dowiedzieć się prawdy o minionej cywilizacji oraz odkryć własne przeznaczenie.

Platforma: PC

Frostpunk: On The Edge – 20 sierpnia

Frostpunk to strategiczno-przygodowa gra z elementami survivalu. W alternatywnej przeszłości XIX wieku, w wyniku erupcji wulkanów dochodzi do zaćmienia Słońca, a co za tym idzie ponownej epoki lodowcowej. W tej strategii czasu rzeczywistego gracz musi utrzymać przy życiu resztkę ocalałego społeczeństwa. Dodatek On The Edge wprowadza do gry całkiem nową mapę oraz kampanię fabularną. Opowie ona historię mieszkańców Nowego Londynu, którzy tuż po przejściu Wielkiej Zamieci będą musieli kontynuować swoją walkę o przetrwanie.

Platforma: PC.

Project CARS 3 – 28 sierpnia

Zobacz również: Marvel’s Avengers – poznaliśmy szczegóły nadchodzącej bety!

Project CARS 3 to trzecia odsłona popularnej serii symulatorów wyścigów samochodowych. Podstawową formą rozgrywki jest tryb kariery, gdzie gracz staje do kolejnych wyścigów za które nagradzany jest kredytami i punktami doświadczenia. Ścigać będziemy się na przeszło 140 trasach, za kierownicą jednego z ponad 200 pojazdów. Otrzymamy też dostęp do własnego garażu – to tutaj będziemy przechowywać nasze samochody i spędzimy trochę czasu grzebiąc pod maską, dzięki rozbudowanym opcjom modyfikacji.

Platforma: PS4, Xbox One, PC.

Windbound – 28 sierpnia

Windbound to przygodowa gra akcji stworzona przez 5 Lives Studios. Naszą bohaterką jest Kara – dziewczyna, która w skutek potężnego sztormu zostaje oddzielona od swojego plemienia i trafia na niezamieszkany archipelag Zakazanych Wysp. Naszym zadaniem jest przetrwanie w tym niebezpiecznym, choć malowniczym świecie oraz zgłębienie tajemnic pradawnej cywilizacji na której ruiny natrafia bohaterka.

Platforma: PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch.

Wasteland 3 – 28 sierpnia

Zobacz również: Ghost of Tsushima – recenzja gry. Honor to nie wszystko!

Wasteland 3 to oparta na zarządzaniu drużyną gra RPG studia inXile. Produkcja oferuje wymagającą walkę taktyczną, godziny eksploracji oraz wciągającą, pełną zwrotów akcji historię. Grać możemy w trybie dla jednego gracza lub w kooperacji. Do naszej dyspozycji oddana zostanie drużyna złożona z maksymalnie sześciu Rangersów, których możemy dostosować do swojego ulubionego stylu gry za pomocą atutów i umiejętności.

Platforma: PS4, Xbox One, PC.

Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Entuzjasta kina klasycznego, fan filmów SCI-FI ubiegłego wieku oraz nałogowy konsolowiec.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?