demon's souls
demon's souls

Będzie grane! – czyli growe premiery listopada

Listopad miał być miesiącem CD Projekt RED i Cyberpunka 2077, jak się jednak okazało na najnowsze dziecko polskiego studia przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Może to nawet i lepiej patrząc na bogactwo interesujących tytułów jakie zadebiutują na rynku w tym miesiącu. Oto najciekawsze z nich!

 

DIRT 5 – 6 listopada

Zobacz również: Nowe puzzle Cyberpunk 2077, Assassin’s Creed Valhalla, Wiedźmin 3: Dziki Gon i Fallout 4 w ofercie Good Loot!

W DIRT 5 gracze odwiedzą zachwycające prawdziwe miejscówki, takie jak Nowy Jork czy Rio de Janeiro, a także posmakują wyzwań na pustkowiach Grecji i Chin. Wezmą udział w intensywnych i agresywnych wyścigach w wielu klasach pojazdów, od małych i lekkich łazików, poprzez duże terenówki, auta do jazdy po skałach, do klasycznych i współczesnych samochodów rajdowych. Fabularyzowany tryb Kariery DIRT 5 będzie bardziej rozbudowany niż kiedykolwiek wcześniej, z wydarzeniami i wyzwaniami na najtrudniejszych terenach. Ponadto w DIRT 5 powróci tryb podzielonego ekranu dla aż czterech graczy!

Platforma: PC, PS4, Xbox One.

Assassin’s Creed: Valhalla – 10 listopada

Zobacz również: Serious Sam 4 – recenzja gry. To nie Doom, bo nigdy być nim nie miał!

W Assassin’s Creed: Valhalla wszystko podporządkowane jest przeprowadzaniu najazdów wraz ze swoją drużyną, rozbudowywanie własnych osiedli i walka z wrogami. Oczywiście nie oznacza to, że nie wystawimy nosa po za bezpieczne mury osady. Gra oferuje także m.in. walki na otwartym morzu, opcję najazdów i podbojów w celu zebrania zasobów i pieniędzy, a także możliwość przejęcia władzy i rozszerzania wpływów. Na początku rozgrywki wybierzemy płeć głównego bohatera, którego będziemy mogli personalizować poprzez zmianę fryzury, tatuaży, barw wojennych, a także wyposażenia. W trakcie historii podejmiemy wiele ważny wyborów, które w znaczący sposób wpłyną na cały świat gry.

Platforma: PC, PS4, Xbox One.

Godfall – 12 listopada

Zobacz również: Baldur’s Gate 3 – recenzja gry. Kości zostały rzucone!

Godfall to RPG akcji w którym wcielamy się w jednego z rycerzy potężnego zakonu. W momencie rozpoczęcia gry świat chyli się ku upadkowi, a jego ostatnią nadzieją są rycerze wspomnianego zakonu. Podczas rozgrywki przyjdzie nam się zmierzyć z hordami przeciwników w fantastycznych, inspirowanych żywiołami światach. Do dyspozycji gracza oddane zostają liczne klasy broni, które determinują styl walki bohatera. Ponadto podczas rozgrywki odblokowywać będziemy nowe uzbrojenie i ulepszenia.

Platforma: PS5, PC.

Call of Duty: Black Ops – Cold War – 13 listopada

Zobacz również: FIFA 21 – recenzja gry. Gra, która stała się patchem

Akcja siedemnastej odsłony serii strzelanek została osadzona w czasach zimnej wojny. Zadaniem stworzonego przez nas żołnierza jest rozpracowanie tajemniczego agenta KGB o pseudonimie Perseusz. Podczas gry trafimy do rozmaitych zakątków świata od radzieckiego obozu szkoleniowego, poprzez Moskwę aż po Berlin. Co ciekawe gra pozostawia nam możliwość podjęcia decyzji w jaki sposób wykonamy poszczególne akcje. Skutkuje to kilkoma różnymi zakończeniami w zależności od podjętych od nas wyborów.

Platforma: PC, PS4, Xbox One, PS5, XSX.

Demon’s Souls – 12 listopada

Zobacz również: Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas – recenzja gry. Powrót Jamraja!

Demon’s Souls to remake kultowej produkcji z 2009 roku spod szyldu Form Software. Akcja gry toczy się w owianej mrokiem krainie Boletaria, która opanowana została przez wrogie siły prastarego bóstwa uwolnionego przez upadłego króla Allanta. Jego armia demonów pochłonęła dusze większości mieszkańców i jest na najlepszej drodze ku zniszczeniu całego świata. Naszym zadaniem jest powstrzymanie rozszerzającej się zarazy i stawienie czoła przebudzonemu bóstwu.

Platforma: PS5.

Spider-Man: Miles Morales – 12 listopada

Kontynuacja wydanej w 2018 roku gry Spider-Man. Tytułowy Miles Morales przejmuje schedę po Peterze Parkerze i musi stawić czoła zaawansowanej technologicznie grupie przestępczej i skorumpowanej korporacji. Spider-Man: Miles Morales ponownie pozwoli nam kołysać na pajęczynie pomiędzy drapaczami chmur i pokonywać kolejne bandy przeciwników w rozmaitych zadaniach rozsianych po całym Nowym Jorku.

Platforma: PS5, PS4.

Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe.

Dziennikarz

Entuzjasta kina klasycznego, fan filmów SCI-FI ubiegłego wieku oraz nałogowy konsolowiec.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?