Będzie grane! – czyli growe premiery grudnia

Osiem lat oczekiwania, trzy przesunięcia daty premiery, aż w końcu nadszedł ten moment. Już w grudniu w nasze ręce trafi długo wyczekiwane dziecko rodzimego studia CD Projekt RED – Cyberpunk 2077! To bez wątpienia najgorętsza premiera grudnia, jak i całego roku, jednak jeśli z jakichś powodów nie zamierzacie wybrać się na futurystyczną przygodę do Night CIty, oto pozostałe najciekawsze tytuły, które pojawią się na rynku już w tym miesiącu!

Empire of Sin – 1 grudnia

Zobacz również: Watch Dogs: Legion – recenzja nowej odsłony serii. Rewolucja na miarę 2020 roku?

Empire of Sin to gra strategiczna pozwalająca nam wcielić się w członków chicagowskiej mafii w czasach prohibicji. Rozgrywkę rozpoczynamy od prowadzenia małej organizacji przestępczej, którą mamy przeobrazić w mafię sprawującą pieczę nad miastem. Osiągniemy to za pomocą łapówek dla policjantów, konszachtom z innymi przestępstwami, czy handlu alkoholem.

Platforma: PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch.

Chronos: Before the Ashes – 1 grudnia

Zobacz również: Assassin’s Creed Valhalla – recenzja gry. Nie taki wiking straszny, jak go malują!

Chronos: Before the Ashes to klimatyczna gra RPG, która jest zapisem trwającej całe życie misji bohatera mającej na celu ocalenie jego ojczyzny przed wielkim złem. Aby tego dokonać protagonista musi udać się w odmęty antycznego labiryntu. Co ciekawe wraz z każdą śmiercią bohatera traci rok swojego życia. Przez to wraz z postępem będzie on najpierw zyskiwał siłę a później ją tracił, co znacznie wpłynie na sposób rozgrywki.

Platforma: PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch.

DOOM Eternal – 8 grudnia

Zobacz również: Football Manager 2021 – recenzja nowej odsłony piłkarskiego menedżera. Udajemy Kloppa

DOOM Eternal to pełnoprawna kontynuacja gry DOOM z 2016 roku, która była restartem kultowej serii z 1993 roku. Akcja gry toczy się po wydarzeniach znanych z pierwszej części. Ponownie wcielamy się w obdarzonego nadludzkimi umiejętnościami Doom Slayera, którego zadaniem jest powstrzymanie sił piekła przedzierających się na planety Układu Słonecznego. Gra cechuje się niebywałą szybkością i nieustającą akcją. Aby jeszcze bardziej uprzyjemnić gładzenie kolejnych zastępów wrogów, twórcy wprowadzili szereg nowości do bojowego wachlarza umiejętności głównego bohatera.

Platforma: Nintendo Switch.

Cyberpunk 2077 – 10 grudnia

Zobacz również: Astro’s Playroom – recenzja darmowego tytułu startowego na PlayStation 5

Nowe dzieło autorów Wiedźmin 3: Dziki Gon to przygodowa gra akcji z otwartym światem oraz pierwszoosobową perspektywą. Cyberpunk 2077 zabierze nas do Night City, megalopolis owładniętego przez władzę, przepych oraz modyfikacje ciała. Wcielimy się w niej w najemnika V i spróbujemy zdobyć implant będący kluczem do nieśmiertelności.

Platforma: PC, PS4, PS5, Xbox One, XSX.

Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Entuzjasta kina klasycznego, fan filmów SCI-FI ubiegłego wieku oraz nałogowy konsolowiec.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?