Będzie się działo! Czyli co przyniesie wrzesień do świata kina i telewizji!

Lato powoli dobiega końca, a wraz z nim, sezon na letnie blockustery. Na kolejną dawkę dużych premier kinowych będziemy musieli poczekać aż do października. Teraz jednak, nadszedł czas na powrót naszych ulubionych seriali, które zagoszczą ponownie na antenach! Czemu warto się przyjrzeć? 

Wielkie premiery: 

Smoleńsk (09.09.2016)

smolensk

Wyczekiwany od dawna tytułów, który już zdążył wzbudzić wokół siebie mnóstwo kontrowersji. Wypuszczony do kin z kilkumiesięcznym opóźnieniem Smoleńsk przedstawi nam kulisy wydarzenia, które przed ponad sześcioma laty wstrząsneło całą Polską. Czy scenariusz okaże się być polityczną propagandą czy nowym spojrzeniem na całą sprawę?

Zobacz również: Smoleńsk – film Krauzego z pokazem w Gdyni


Bridget Jones 3 (16.09.2016)

bridget

Renée Zellweger ponownie powraca do roli niezdecydowanej Bridget Jones w trzeciej komedii o tej nietypowej bohaterce. Jak wypadnie film w reżyserii Sharon Maguire na tle poprzednich odsłon cyklu? Przekonamy się już niebawem!

Zobacz również:  Bridget Jones’s 3 – nowy zwiastun filmu!


Sekretne życie zwierzaków domowych (23.09.2016)

 pets

Jeśli przed laty przypadło Wam do gustu Toy Story, Sekretne życie zwierzaków domowych jest stworzone dla Was! Co dzieje się, kiedy zwierzęcy pupile są pozostawione same sobie? Jak ukrywają swoje jakże ludzkie zachowania i odruchy przed właścicielami? Tego wszystkiego dowiecie się z najnowszego filmu twórców Minionków!

Zobacz również: Sekretne życie zwierzaków domowych – sequel już w 2018 roku!


Siedmiu wspaniałych (23.09.2016)

seven

Remake kultowego wersternu sprzed lat jest z całą pewnością najbardziej wyczekiwaną premierą tego miesiąca. Imponująca obsada, na czele z Chrisem Prattem oraz Denzelem Washingtonem z pewnością nie zawiedzie wygórowanych oczekiwań pokładanych w filmie Antoine’a Fuqua. Oby scenariusz nie okazał się jedynie mizerną kopią oryginału i pretekstem do wyciągnięcia  z kieszeni nostalgicznych widzów pieniędzy na bilety…

Zobacz również: Siedmiu Wspaniałych – nowy zwiastun i plakat filmu!


Żywioł. Deepwater Horizon (30.09.2016)

horizon

Mark Wahlberg oraz Kurt Russell w rolach głównych w filmie o wycieku ropy do oceanu? Dlaczego nie? Tytuł w reżyserii Petera Berga (Battleship: Bitwa o Ziemię) może się okazać jedną z ciekawszych propozycji w nadchodzącym miesiącu. Jak pracownicy największej platformy wiertniczej na świecie poradzą sobie z niszczycielskim pożarem? Czy służby ratunkowe zdołają przybyć na czas? Szykuje się pełne napięcia kino…

Zobacz również: Żywioł. Deepwater Horizon – poznaj kulisy produkcji!

Dziennikarz

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza.

[email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?