Będzie się działo! Czyli co przyniesie maj do świata kina i telewizji!

Wiosna nadeszła, a wraz z nią rozpoczyna się fala blockbusterów! Przed nami długo wyczekiwane premiery m.in Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, oraz X-Men: Apocalypse. Nie zabraknie również animacji, oraz komedii sensacyjnych. A na deser nowa Alicja. Jest na co czekać!

Gorące premiery:

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów (06.05.2016)

Captain America 3

Czekaliśmy długo. Komiks “Civil War” jest jednym z najlepszych dzieł wydawnictwa Marvel, więc fani od dawna liczyli na jego pełnoprawną ekranizację. Teraz, po ośmiu latach istnienia uniwersum, wreszcie ją otrzymali. Film okazal się jedną z najlepszych produkcji superbohaterskich, dostarczając zarówno rozrywki, jak i głębokich przemyśleń, co w kinie tego typu jest rzadkością. Iron Man kontra Kapitan Ameryka. Starcie wszech czasów. Kto zwycięży? Kto poniesie większe straty? Komu kibicujecie Wy?

Zobacz również: Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów – recenzja przedpremierowa! Prosto z europejskiej premiery w Londynie!


#WSZYSTKOGRA (06.05.2016)

Wszystko Gra

Polskie musicale nie zdażają się często. Wzorowe polskie musicale nie zdażają się nigdy. Jak będzie tym razem? Nawet jeśli scenariusz nie okaże się wybitny, to możliwość ponownego wysłuchania naszych narodowych hitów muzycznych na dużym ekranie zawsze jest miłym przeżyciem, nieprawdaż?

Zobacz również: #WSZYSTKOGRA – recenzja


Sąsiedzi 2 (13.05.2016)

Sąsiedzi2

Wojna toczy się dalej! Walka między rodziną Radlerów a grupą studentów wcale się nie skończyła! Tym razem, do wojny dołączy drużyna kobieca, która będzie się naprzykrzać naszym bohaterom aż do granic wyktrzymałości. Olbrzymia dawka rubasznego humoru gwarantowana. Ktoś chętny?

Zobacz również: Sąsiedzi 2 – zwiastun dla dorosłych i nowy plakat


X-Men: Apocalypse (20.05.2015)

Apocalypse Trailer

To już dziewiąty film w uniwersum mutantów. Tegoroczny Deadpool był czymś nowym i innowacyjnym, ale X-Men: Apocalypse na taką produkcję się niestety nie zapowiada. Kolejny film, w którym czarny charakter planuje unicestwić ludzkość, a drużyna Profesora X, musi go powstrzymać…Przynajmniej zobaczymy młodsze wersje niektórych postaci, takich jak Jean Grey oraz Storm. Czy to wystarczy, by film dorównał świetnemu X-Men: Przeszłość, która nadejdzie? Zapewne nie, ale fani kina superbohaterskiego powinni być zadowoleni z seansu.

Zobacz również: X-Men: Apocalypse – Quicksilver w świetnej reklamie napoju!


Nice Guys. Równi Goście (20.05.2016)

Nie Guys

Komedii sensacyjnych nigdy za wiele! Zwłaszcza, jeśli główne role przypadają takim osobom jak Russel Crowe oraz Ryan Gosling. Jak wypadnie ten niesamowity duet? Liczymy na dawkę akcji i humoru, która zapewni nam niezapomniane przeżycia. Kto wie, może doczekamy sequela?

Zobacz również: Nice Guys. Równi goście – Gosling i Crowe w nowym zwiastunie!


Alicja po drugiej stronie lustra (26.05.2016)

Alicja 2

Szaleństwa ciąg dalszy! Alicja ponownie wkroczy do magicznej krainy, aby stawić czoło kolejnemu przeciwnikowi i uratować prawdziwą gwiazdę produkcji – Kapelusznika! Czy produkcja dorówna świetnej poprzedniczce? Liczymy na to, zapowiada się bowiem świetnie.

Zobacz również: Alicja po drugiej stronie lustra – nowy zwiastun oraz bajeczne plakaty!


 Angry Birds Film (27.05.2016)

Angry Birds

Kolejna produkcja na podstawie gry ponownie na ekranie. Angry Birds podbiły serca użytkowników smartfonów. Czy uda mu się również zdobyć serca widzów? Sony stworzyło naprawdę sympatyczną animację, ale czy dórówna ona produkcjom Disneya lub DreamWorks? Cóż, koniec końców, wybuchowe ptaszki powinny przypaść do gustu każdemu!

Zobacz również: Angry Birds – nowy zwiastun przezabawnej animacji!

Dziennikarz

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza.

[email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?