Będzie się działo! Czyli co przyniesie kwiecień do świata kina i telewizji!

Poprzedni miesiąc nie obfitował w duże premiery kinowe, a skupił się raczej na serialach, które bardzo licznie powróciły na nasze anteny z kolejnymi sezonami. Kwiecień będzie jednak zupełnie inny. Do kin trafi mnóstwo blocbusterów oraz produkcji, którym powinni przyjrzeć się miłośnicy kina! Ile z nich będzie udanych? Które nas rozczarują, a które zaskoczą? Liczymy na owocne tygodnie zarówno w kinach, jak i na antenach telewizorów!

Gorące premiery:

Batman v Superman: Świt sprawiedliwości (01.04.2016)

BvS

Długo czekaliśmy. Dla wielu fanów uniwersum DC Comics, premiera “Batman v Superman” jest porównywalna z grudniowym powrotem “Gwiezdnych Wojen” do kin. Niestety, opinie kyrtyków są bardzo podzielone, a wielu z nich uważa film za bardzo przeciętny, przesycony zbyt dużą liczbą wątków. Polscy widzowie będą mogli wyrobić sobie własną opinię już wkrótce, ponieważ film aktulanie wchodzi do naszych kin. Wkrótce zobaczymy więc jeden z najwięszych pojedynków superbohaterów na naszych ekranach!

Zobacz również: „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” – nasza recenzja!


 Kung Fu Panda 3 (01.04.2016)

Kung Fu Panda 3

Po powraca na ekrany po raz drugi w trzeciej części serii o zwierzęcym kung fu od DreamWorks! Jak wypadnie tym razem? Czy uda mu się wyszkolić swoich pobratyńców na niebrzpiecznych wojowników takich jak on sam? Kolejna sympatyczna i pełna humoru animacja z pewnością spodopa się osobom, które polubiły poprzednie części serii! 

Zobacz również: „Kung Fu Panda 3” – pierwsza polska recenzja!


 Łowca i Królowa Lodu (08.04.2016)

Łowca i królowa lodu

Jessica Chastain, Emily Blunt oraz Charlize Theron w jednym filmie! To sytuacja, która nie zdarza się często! Trzy świetne aktorki w sequelu…nazwijmy to łagodnie “nieciekawym” filmem. Wraz z nimi na ekranie zagości oczywiście Chris Hemsworth jako tytułowy Łowca, który ponownie zmierzy się ze Złą Królową, tym razem sprzymierzoną z Królową Lodu. Jak wypadnie tym razem historia, która zapowiada się o wiele lepiej niż “Królewna Śnieżka i Łowca”? Liczymy na ciekawą i angażującą rozrywkę!

Zobacz również: “Łowca i Królowa Lodu” – nowy zwiastun filmu oraz dwa międzynarodowe plakaty!


 Hardcore Henry (08.04.2016)

Hardcore Henry

Film jedyny w swoim rodzaju. “Hardcore Henry” to wybuchowa produkcja z pierwszej osoby, dzieki której widzowie będą mogli się poczuć niczym gracze, gustujący w tytułach FPS, tyle że na sali kinowej! Jak wypadnie taki eksperyment? Tu z pewnością nie będzie się liczyć fabuła, a sama dynamiczna akcja, która dostarczy niezapomnianych wrażeń widowni! Oby się udało!

Zobacz również: “Hardcore Henry” – polski zwiastun i plakat filmu!


  Bóg nie Umarł 2 (08.04.2016)

Bóg nie Umarł 2

“Bóg nie umarł” był wedle wielu okropny. Bardziej przypominał propagandę niż film mający ukazać siłę wiary w Boga. Jak wypadnie kontynuacja? Czy twórcy nauczyli się czegoś na swoich błędach? Przekonamy się, aczkolwiek na wiele nie liczymy…Pozycja obowiązkowa dla wszystkich hejterów!


Piąta Fala (15.04.2016)

Piąta Fala

“Piata Fala” to jedna z najbardziej spóźnionych w Polsce produkcji. Do naszych kin wchodzi o prawie cztery miesiące później niż w Stanach Zjednoczonych. Film z Chloë Grace Moretz w roli głównej to ekranizacja kolejnej powieści młodzieżowej (która oczywiście określana jest jako bestseller) autorstwa Ricka Yanceya. Ponoć nie wyszło to zbyt dobrze, ale jak jest naprawdę dowiemy się dopiero za kilkanaście dni. Czekacie?

Zobacz również: „Piąta fala” – zobacz pierwszy zwiastun produkcji!


 Księga Dżungli (15.04.2016)

Księga Dżungli

Disney ponownie wdziera się do kin szturmem z kolejną aktorską adaptacją animacji sprzed lat! Jak wypadnie “Księga Dżungli” w której efekty komputerowe będą się dosłownie wylewać z ekranu? Bohaterom zwierzęcym swego głosu urzyczyło całe grono znakomitych aktorów i aktorek, min. Idris Elba, Scarlett Johansson, Ben Kingsley oraz Bill Murray. Czy film zdobędzie fanów wśród młodszej i starszej widowni? Zapowiada się znakomicie, więc na to właśnie liczymy!

Zobacz również: „Księga dżungli” – zobacz nowy zwiastun i plakat z okazji Super Bowl!


 10 Cloverfield Lane (22.04.2016)

Lane

Lubicie klimaty postapokaliptyczne? A może J.J. Abramsa? Jeśli tak, to “10 Cloverfield Lane” jest produkcją, która z całą pewnością przypadnie Wam do gustu! Mroczny thriller, którego fabuła owiana jest nielada tajemnicą jest już uważany za bardzo udany przez krytyków na całym świecie. Z pewnością warto wybrać się do kin i sprawdzić czy słusznie!

Dziennikarz

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza.

[email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?