Walker: Independence
Walker: Independence

Zobaczcie zwiastun prequela rebootu Strażnika Teksasu pt. Walker: Independence!

Produkcja Walker: Independence rozgrywa się wiele lat przed wydarzeniami z serialu Walker, który był rebootem klasycznego Strażnika Teksasu. Co tym razem zobaczymy w kolejnym westernowym dziele? Zobaczcie zwiastun!

Serial Walker: Independence rozgrywa się pod koniec XIX wieku i podąża za Abby Walker (Katherine McNamara), zamożną mieszkanka Bostonu, której mąż zostaje zamordowany na jej oczach podczas ich podróży na Zachód. W dążeniu do zemsty Abby spotyka Hoyta Rawlinsa (Matt Barr), sympatycznego łotra szukającego celu w życiu.  Za projekt ponownie odpowiada amerykańska telewizja The CW, a nowy zwiastun pokazuje, że geneza rodziny Walkerów będzie westernem.

Walker: Independence – premiera 6 października 2022 roku w amerykańskiej telewizji. Na ten moment nie wiadomo, kto kupi prawa w Polsce do emisji w VOD lub w telewizji.

Walker: Independence

Plakat serialu Walker: Independence

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Zobacz również: Znamy datę polskiej premiery 5. sezonu serialu Opowieść podręcznej na HBO Max!

 

Walker: Independence rozgrywa się pod koniec XIX wieku i podąża za Abby Walker (Katherine McNamara), zamożną mieszkanka Bostonu, której mąż zostaje zamordowany na jej oczach podczas ich podróży na Zachód. W dążeniu do zemsty Abby spotyka Hoyta Rawlinsa (Matt Barr), sympatycznego łotra szukającego celu w życiu.

W obsadzie są także Justin Johnson Cortez, Kate Findlay, Lawrence Kao, Philemon Chambers i Greg Hovanessian.

Walker: Independence – premiera 6 października 2022 roku w amerykańskiej telewizji. Na ten moment nie wiadomo, kto kupi prawa w Polsce do emisji w VOD lub w telewizji.


Źródło: spoilertv.com / Ilustracja wprowadzenia: plakat serialu Walker: Independence

Żona Tony'ego Starka w innym uniwersum. Poza tym jestem studentką, gitarzystką i wokalistką. Fanka Marvela (Iron Man u mnie króluje) i lubię wszystko, co zwariowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?