Mike
Mike

Znacie Mike’a Tysona? Mike zadebiutuje już w te wakacje!

Prawy prosty, lewy sierpowy i przeciwnik leży! Już 25 sierpnia zadebiutuje serial Mike, który w Stanach Zjednoczonych, będzie dostępny na Hulu. W Polsce prawdopodobnie będzie to zakładka STAR na Disney+.

Czy znacie Mike’a Tysona? Ale czy to na pewno Mike, którego znacie? Nowy serial fabularno-dokumentalny o kultowym bokserze zadebiutuje już 25 sierpnia na Hulu (w Polsce zapewne na Disney+ w zakładce STAR). Scenarzystą serialu będzie Steven Rogers (nie, nie Kapitan Ameryka), który ma na swoim koncie między innymi taki hit jak Jestem najlepsza. Ja, Tonya z Margot Robbie w roli głównej. W rolę tytułowego boksera wcieli się Trevante Rhodes znany między innymi z Westworld.

Mike

fot. Materiały prasowe

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Serial Mike zadebiutuje już 25 sierpnia na Hulu. Produkcja, będzie limitowanym serialem fabularno-biograficznym, który przedstawi historię kultowego boksera. Taką historię, której jeszcze nie znamy. Twórcami serialu będą Steven Rogers, odpowiedzialny między innymi za Jestem najlepsza. Ja, Tonya, a showrunnerką będzie Karin Gist.

Zobacz również: Black Adam otrzymał pierwszy zwiastun! Dwayne Johnson jako potężny antybohater


Źródło: YouTube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?