Zdjęcia do serialu The Last of Us zostały zakończone!
Zdjęcia do serialu The Last of Us zostały zakończone!

Zdjęcia do serialu The Last of Us zostały zakończone! Kiedy pierwszy zwiastun?

Podczas Summer Game Fest otrzymaliśmy wiele ekscytujących wiadomości z gamingowego świata. Znalazło się również  miejsce na pewien wysoce oczekiwany serial HBO Max. Mowa oczywiście o The Last of Us. Ukazano nowe zdjęcie z Joelem i Ellie oraz zapowiedziano, że niedługo zakończą się prace na planie. I tak się stało…

The Last of Us wchodzi w fazę postprodukcji! Co to dla nas oznacza? Myślę, że możemy już oczekiwać pierwszego teasera adaptacji gier Naughty Dog. Jako że jest to produkcja Sony, najbliższą okazją ukazania pierwszej zapowiedzi, może być PlayStation Showcase. Istnieje szansa, że taki event może się niedługo odbyć. Konkurencja, czyli Microsoft, właśnie zaprezentowała swoją ramówkę na następne dwa lata, więc Sony raczej nie będzie zbyt długo czekała z odpowiedzią. Jeżeli jednak ta opcja nie wypali, to 26 września odbędzie się coroczny Dzień The Last of Us, na którym już na pewno otrzymamy coś związanego z serialem.

Zdjęcia do serialu The Last of Us zostały zakończone!

Fot. Sony

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Akcja serialu rozegra się 20 lat po tym, jak Ameryka została zniszczona przez epidemię. Główni bohaterowie, czyli Joel i Ellie muszą udać się razem poza granice strefy kwarantanny. Podróż po postapokaliptycznym świecie okaże się trudna i brutalna, a oni będą musieli liczyć na siebie, by przeżyć. Za scenariusz odpowiadają Craig Mazin (Czarnobyl) oraz twórca dwóch gier o przygodach Joela i Ellie – Neil Druckmann.

Serial najprawdopodobniej zadebiutuje na początku 2023 roku.

Zobacz również: The Last of Us oficjalnie otrzyma remake! Odbudowana od podstaw gra zmierza również na PC!


Źródło: Summer Game Fest, Twitter / Ilustracja wprowadzenia: fot. Sony

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?