Zbrodnie po sąsiedzku sezon 3. - Meryl Streep dołączyła do obsady!
Zbrodnie po sąsiedzku sezon 3. - Meryl Streep dołączyła do obsady!

Zbrodnie po sąsiedzku sezon 3. – Meryl Streep dołączyła do obsady!

Selena Gomez, Steve Martin oraz Martin Short przywitali do załogi serialu Zbrodnie po sąsiedzku kolejną gwiazdę kina! Wiemy już, że w 3. sezonie pojawi się Paul Rudd. To jednak nie największe nazwisko w tym gwiazdozbiorze…

Meryl Streep dołącza do obsady produkcji Hulu! Tak, potrójna zwyciężani statuetki Oscara otrzymała rolę w 3. sezonie popularnego serialu Zbrodnie po sąsiedzku. Tą informacją podzielił się gwiazda tej produkcji, Selena Gomez, oraz oficjalne konto serialu na Twitterze. Aktorka udostępniła zdjęcie z zapełnionej kanapy, a na twitterowe konto zawitał zabawny filmik z planu 3. sezonu. Casting został oficjalnie potwierdzony przez Hulu, ale na ten moment nie zdradzono żadnych szczegółów dotyczących roli Streep. Data premiery kontynuacji również nie jest nam znana.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

O czym jest serial Zbrodnie po sąsiedzku?

Zbrodnie po sąsiedzku to 10-odcinkowy serial wyprodukowany przez 20th Century Fox Television, który możemy obejrzeć na Disney+. W rolach głównych możemy zobaczyć Steva Martina, Selene Gomez oraz Martina Shorta. Serial skupia się na historii potencjalnie trzech różnych ludzi, którzy zdecydowanie nie nadają na tych samych falach. Mabel, Oliviera oraz Charlesa to trójka nieznajomych, których łączą dwie rzeczy – ten sam nowojorski apartamentowiec oraz wspólna pasja do  true crime. Po zabójstwie jednego z sąsiadów, trójka bohaterów wplątuje się w zawiłą intrygę. Przy okazji rozwiązywania sprawy zaczynają również nagrywać swój własny podcast.

Zobacz również: Harry Styles wystąpi w 3. sezonie Only Murders in the Building?

zbrodnie po sąsiedzku pralnia meryl streep

Kadr z filmu Pralnia, Netflix


Źródło: Instagram, Twitter / Ilustracja wprowadzenia: kolaż własny – fot. Hulu; kadr z filmu Nie patrz w górę

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?