zakochani po uszy serial tvn 7 player
zakochani po uszy serial tvn 7 player

Zakochani po uszy wracają na plan zdjęciowy. Czwarty sezon jesienią na antenie Siódemki!

Serial TVN7 Zakochani po uszy wraca na plan zdjęciowy po przerwie spowodowanej pandemią. Zdjęcia do czwartego sezonu ruszyły na początku czerwca w Krakowie. W nowej serii oprócz dobrze znanych i lubianych aktorów takich jak Kasia Grabowska, Kamila Kamińska, Michał Meyer czy Patryk Pniewski pojawią się również nowi bohaterowie.

Czwarty sezon „Zakochanych po uszy” to kontynuacja miłosnych perypetii i pełnych emocjonalnych zwrotów losów bohaterów poprzednich serii. Jak ułoży się wspólne życie Asi i Piotra? Czy szczęście zawita do nich na dobre? Kogo wybierze Sonia? Jak na wolności zachowa się Sylwia? O tym widzowie będą mogli się przekonać już we wrześniu na antenie Siódemki. Pojawią się też nowe, zaskakujące wątki, które sporo namieszają w dotychczasowym życiu bohaterów.

zakochani po uszy serial 2020

fot. TVN/Piotr Mizerski

Zobacz również: TOP 20 – Najlepsze seriale o miłości

Za produkcję telenoweli odpowiada Krystyna Lasoń. Autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, a odcinki reżyserują Regina Zawadzka, Arkadiusz Luboń, Monika Szczęsna-Jurga i Marcin Solarz.

Zakochani po uszy zadebiutowali w polskiej telewizji 21 stycznia 2019 roku. Emitowany jest od poniedziałku do czwartku o 19:30.  Odcinki serialu trwają ok. 20 minut.

Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: fot. TVN/Michał Stawowiak

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt: [email protected]
Twitter: @KonStar18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?