Better Call Saul
Better Call Saul

Zadzwoń do Saula – Rhea Seehorn o reżyserskim debiucie w czwartym odcinku 6. sezonu!

Uwaga: tekst zawiera z spoilery związane z 6. sezonem Better Call Saul!

Trwa pierwsza połowa finałowego sezonu Zadzwoń do Saula i na razie trzeba przyznać, że szykuje się jedno z najlepszych zwieńczeń co najmniej w najnowszej telewizji. W najnowszym epizodzie zaś za stołkiem reżyserskim zadebiutować zdążyła serialowa Kim Wexler.

W czwartym odcinku szóstej serii postać Rhei Seehorn spotkała Mike’a (Jonathan Banks), wymieniając się z nim dość istotnymi informacjami. Jak się okazuje, dla aktorki – i przy okazji w tym przypadku reżyserki – był to niezwykle ważny moment, jako że nawiązywał do jej ulubionej sceny w Gorączce Michaela Manna. Grany tam przez Roberta De Niro Neil McCauley spotkał się w restauracji z Eady (Amy Brenneman). Seehorn postanowiła nawiązać do owej sekwencji, ale wprowadzić nieco nieoczywisty wariant: to Kim była odpowiedniczką Neila, a Mike – Eady.

Zobacz również: Stranger Things – 4. sezon niczym Gra o tron? Twórcy obiecują długie odcinki!

zadzwoń do saula

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Jesteśmy w trakcie pierwszej połowy 6. sezonu Zadzwoń do Saula, a odcinki pojawiają się co tydzień, z kolei po krótkiej przerwie otrzymamy resztę sezonu. Druga połowa wystartuje 11 lipca. A tak prezentuje się najnowszy, a zarazem ostatni sezon uwielbianego serialu. Według niektórych widzów spin-off przebił nawet swojego poprzednika Breaking Bad. Miejmy nadzieję, że w serialu ujrzymy również Waltera White’a i Jessego Pinkmana.

Źródło: The Hollywood Reporter

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?