Wonder Man przywróci postać znaną z Shang-Chi i Iron Mana 3! Zobacz zdjęcia

W serialu Wonder Man powróci postać, którą poznaliśmy w Iron Manie 3 oraz powróciła w filmie Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni. Będzie to oczywiście Trevor Slattery.

Trevor Slattery, którego gra Ben Kingsley, zadebiutował w filmie Iron Man 3 jako pseudo Mandaryn. Postać wróciła do MCU w filmie Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni. Najnowsze zdjęcia z planu zwiastują, że powróci też w serialu Wonder Man.

Trevor Slattery powraca w serialu Marvel Studios

Serial Wonder Man rozpoczął swoją produkcję w Los Angeles, a niektóre zdjęcia z planu przedstawiają Bena Kingsleya z Iron Mana 3 powracającego jako Trevor Slattery.

Możemy zobaczyć, że postać jest bardzo elegancko ubrana. Jak widać wrócił z tajemnej wioski wśród lasu i prawdopodobnie zyskał bardzo dobrą rolę, gdyż wiemy że Slattery w MCU jest aktorem.

Zobacz również: The Boys kończą zdjęcia do 4. sezonu!

Postać Wonder Mana (prawdziwe imię i nazwisko Simon Williams) stworzyli Stan Lee i Jack Kirby w 1964 roku. Ma on nadludzką siłę, superszybkość oraz nieziemski refleks. Można powiedzieć, że jest on odpowiedzią na Supermana z DC Comics. Przez długie lata był członkiem Avengers. Co ciekawe – pierwotnie miał ich zgładzić z rozkazu Barona Zemo, który obdarzył go nadludzkimi mocami.

W serialu Marvel Studios w główną rolę wcieli się gwiazdor filmu Candyman – Yahya Abdul-Mateen II. Wśród aktorów zobaczymy między innymi też Bena Kingsleya w roli Trevora Slatteryego!

trevor slattery ben kingslay marvel shang-chi i legenda dziesięciu pierścieni wonder man

fot. kadr z filmu Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni


Źródło: TheDirect.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mr. ?? pisze:

Słaba postać z upadającego multi uniwersum Disney Marvel 🙂
Już zniszczyli Moon Knight, Hawkeye z Wilsonem Fiskiem, She-Hulk i inne

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?