Joanna Kulig zagrała w serialu Władcy przestworzy
Joanna Kulig zagrała w serialu Władcy przestworzy

Władcy przestworzy – Joanna Kulig wystąpiła w amerykańskim serialu Apple TV+

Joanna Kulig wystąpiła w amerykańskim serialu Władcy przestworzy. Polska aktorka pochwaliła się informacją w swoich mediach społecznościowych.

Joanna Kulig na swoim profilu w serwisie Instagram pochwaliła się udziałem w serialu wojennym Władcy przestworzy. Gwiazda Idy oraz Zimnej wojny opublikowała kadr z produkcji serwisu Apple TV+ oraz ujawniła, że jej rola była niewielka, ale jest dumna, że mogła być częścią serialu wyprodukowanego przez Stevena Spielberga i Toma Hanksa. Zgodnie z informacją na stronie IMDB, aktorka wcieliła się w postać o imieniu Paulina.

Władcy przestworzy już na Apple TV+! Jestem dumna, że mogłam być małą częścią tej historii – napisała.

Międzynarodowa kariera Joanny Kulig

Joanna Kulig, po światowych sukcesach Idy oraz Zimnej wojny czy zdobyciu Europejskiej Nagrody Filmowej w 2018 roku, coraz częściej znajduje uznanie w oczach zagranicznych producentów i reżyserów, a sama aktorka chętnie angażuje się w międzynarodowe projekty filmowe czy serialowe. Oprócz wspomnianego epizodu we Władcach przestworzy, polską aktorkę zobaczyć można było w serialach The Eddy (Netflix), Hanna (Prime Video) czy francuskim thrillerze Kompromat. W marcu do kin wejdzie amerykańska komedia romantyczna Miłość bez ostrzeżenia, w którym Kulig wystąpiła u boku Anne Hathaway czy Petera Dinklage’a. Na premierę czekają również kolejne filmy z udziałem aktorki – Knox Goes Away w reżyserii Michaela Keatona oraz europejski Island.

Władcy przestworzy na Apple TV+

Władcy przestworzy (oryg. Masters of the Air) to nowy amerykański serial Stevena Spielberga, Toma Hanksa i Gary’ego Goetzmana, producentów Kompanii braci i Pacyfiku, który zadebiutował w serwisie Apple TV+ 26 stycznia 2024 roku. Fabuła tego dramatu wojennego powstała na podstawie książki Władcy przestworzy. Amerykańscy lotnicy w walce z nazistowskimi Niemcami Donalda L. Millera i przedstawia historię lotników bombowców 8. Armii Powietrznej. W głównych rolach występują Austin Butler, Callum Turner, Anthony Boyle, Barry Keoghan, Nikolai Kinski, Stephen Campbell Moore, Sawyer Spielberg, Isabel May i James Murray.

Więcej o filmach i serialach z Apple TV+ na Movies Room:

Tego nie wiesz o Tedzie Lasso! Poznaj 5 ciekawostek o hicie Apple TV+!

Rozdzielenie – recenzja 1. sezonu serialu. Cóż za perełka od Apple TV+

Rebecca Ferguson zapowiada 2. sezon serialu Silos!

Miniserial tworzony przez Johna Shibana i Johna Orloffa zbiera generalnie dobre opinie. W agregatorze opinii Rotten Tomatoes Władcy przestworzy posiadają obecnie 82% pozytywnych ocen od krytyków oraz 71% od użytkowników. Średnia ocen na podstawie czterdziestu recenzji w serwisie Metacritic wynosi 73/100.

Łącznie wyemitowanych zostanie dziewięć odcinków, które będą trafiać do biblioteki Apple TV+ w tygodniowych odstępach.

Źródło: instagram/joannakulig_official / ilustracja wprowadzenia: kolaż/materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt: [email protected]
Twitter: @KonStar18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?