Włądca Pierścieni
Włądca Pierścieni

Władca Pierścieni – wiemy, kto zagra złoczyńcę w serialu Amazona!

Póki co nie mamy wiele konkretnych informacji odnośnie tego wielkiego telewizyjnego projektu. Teraz dowiedzieliśmy się o tożsamości antagonisty.

Wygląda na to, że we Władcy Pierścieni głównym przeciwnikiem bohaterów ma być niejaki Oren, którego zagra Joseph Mawle. Aktor występował m.in. w roli Benjena Starka w Grze o tron, ostatnio zaś wystąpił w Obywatelu Jonesie jako George Orwell. Jeszcze nie podano, kim konkretnie ma być rzeczony złoczyńca.

kadr z serilu Gra o tron

Zobacz również: Władca Pierścieni – aktorka uważa, że Gandalf w serialu powinien być kobietą

Władca Pierścieni od Amazonu przedstawi wydarzenia poprzedzające trylogię filmów i książek o tym samym tytule. Zobaczymy więc Saurona u szczytu jego potęgi oraz bohaterów, którzy mierzyli się z nim na długo przed Drużyną Pierścienia.

Serial wzbudza zainteresowanie nie tylko ze względu na uniwersum, na jakim operuje. Nadchodząca produkcja zdobywa rozgłos również ze względu na budżet jaki za nią stoi. Może to być bowiem nawet miliard dolarów.

Zdjęcia do produkcji rozpoczną się już w najbliższych miesiącach.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Ripper Street

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?