Władca Pierścieni
Władca Pierścieni

Władca Pierścieni – ogłoszono trzon obsady serialu Amazona!

Wśród najgorętszych serialowych produkcji, które dopiero co do nas przyjdą, z całą pewnością w ścisłej czołówce jest nowa wysokobudżetowa produkcja mająca przedstawić wcześniejszy okres w Śródziemiu.

Dowiedzieliśmy się kto zagra wystąpi w głównych rolach Władcy Pierścieni. Oto pełna lista aktorów, którzy zostali potwierdzeni: Robert Aramayo, Owain Arthur, Nazanin Boniadi, Tom Budge, Morfydd Clark, Ismael Cruz Córdova, Ema Horvath, Markella Kavenagh, Joseph Mawle, Tyroe Muhafidin, Sophia Nomvete, Megan Richards, Dylan Smith, Charlie Vickers, i Daniel Weyman. Zasadniczą żadne z tych nazwisk nie jest szerzej znane. Być może zatem dla tej grupy będzie to dobra pozycja wyjściowa dla dalszej kariery, tak jak niegdyś trylogia Petera Jacksona wypromowała wielu aktorów.

władca pierścieni

Fot. Kadr z filmu Władca pierścieni: Drużyna pierścienia

Zobacz również: Najlepsze filmy fantasy 2019 roku! Ranking aktualizowany!

Władca Pierścieni od Amazonu przedstawi wydarzenia poprzedzające trylogię filmów i książek o tym samym tytule. Zobaczymy więc Saurona u szczytu jego potęgi oraz bohaterów, którzy mierzyli się z nim na długo przed Drużyną Pierścienia.

Serial wzbudza zainteresowanie nie tylko ze względu na uniwersum, na jakim operuje. Nadchodząca produkcja zdobywa rozgłos również ze względu na budżet jaki za nią stoi. Może to być bowiem nawet miliard dolarów.

Zdjęcia do produkcji rozpoczną się już w najbliższych miesiącach.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?