wikingowie: walhalla
wikingowie: walhalla

Wikingowie: Walhalla – serial powróci z kolejnymi sezonami!

Wikingowie: Walhalla to powrót do niesamowicie popularnego serialu Wikingowie. Spisał on się naprawdę dobrze i ściągnął do siebie masę publiczności. Zapowiedź drugiego sezonu była tylko kwestią czasu, ale twórcy posunęli się nawet o krok dalej!

Wikingowie: Walhalla okazało się nie małym hitem. Twórcy nabrali wiatru w żagle i już ruszają z kolejną porcją materiału. Potwierdzili już kontynuację serialu i nie tylko o jeden sezon, bo zapowiedzieli od razu sezon trzeci! Jest to odważny ruch, ale producenci są najwidoczniej pewni sukcesu!

Zobacz również: They Boys – pierwszy zwiastun trzeciego sezonu już niebawem!?

Akcja serialu „Wikingowie: Walhalla” toczy się ponad 1000 lat temu, na początku XI wieku, i opowiada o legendarnych przygodach najsłynniejszych wikingów, czyli Leifa Erikssona (Sam Corlett), jego ognistej i zawziętej siostry Freydis Eriksdotter (Frida Gustavsson) oraz ambitnego nordyckiego księcia Haralda Sigurdssona (Leo Suter). Gdy napięcie między wikingami i angielską rodziną królewską sięga krwawego zenitu, a sami wikingowie ścierają się między sobą z powodu sprzecznych wierzeń chrześcijańskich i pogańskich, ta trójka wyrusza w epicką podróż przez oceany i pola bitewne, od Kattegat do Anglii i dalej, aby walczyć o przetrwanie i chwałę.

Serial Wikingowie: Walhalla będzie można obejrzeć już 25 lutego 2022 r. na Netflix.


Źródło: Twitter, Netflix/ Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Od wielu lat zapalony gracz, fan anime, pasjonat kina i literatury.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?