Ahsoka The Mandalorian
Ahsoka The Mandalorian

Wiemy, kto jeszcze z Załogi Ducha pojawi się w serialu Ahsoka!

Powoli coraz więcej dowiadujemy się na temat Ahsoki. Pewne jest, że w serialu ujrzymy wiele znanych postaci, jak Sabine Wren, Thrawn czy Ezra Bridger. Okazuje się jednak, iż Ahsoka będzie miała okazję spotkać więcej bohaterów znanych z animowanych produkcji.

Ahsoka to niewątpliwie jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów ze świata Gwiezdnych wojen. Choć promocja serialu tak naprawdę jeszcze się nie zaczęła, to wiemy już m.in. jakie postacie będzie nam dane w nim zobaczyć. Większość z nich to bohaterowie Star Wars: Rebelianci, animowanej produkcji, której Ahsoka jest bezpośrednią kontynuacją. Wygląda na to, że w produkcji o togrutance postaci tych będzie więcej niż mogliśmy przypuszczać. Tym razem mowa o Jacenie Syndulli, synu Kanana Jarrusa i Hery Syndulli, który zadebiutował w finale wspomnianego serialu.

ahsoka

fot. kadr z serialu Star Wars: Rebelianci

Skąd wiemy o pojawieniu się Jacena Syndulli w Ahsoce?

Informacja ta nie została udostępniona przez żadne oficjalne portale czy nazwiska powiązane z produkcją. Niemniej jednak pojawienie się Syndulli w Ahsoce sugeruje udostępniony przez Promo Bricks opis nadchodzącego zestawu LEGO o numerze 75357. Będzie to nowa wersja słynnego statku z serialu Star Wars: Rebelianci – Ducha. Zestaw ten ma bowiem promować serial z Rosario Dawson, a wśród minifigurek, które się w nim znajdą są: Hera, Chopper, Quarrie, Jacen, a także nieznana ciemnoskóra postać męska.

Zobacz również: Ahsoka bez ważnej postaci? Kogo zabraknie w serialu?

ahsoka

kadr z serialu Star Wars: Rebelianci

Ahsoka – co wiemy o serialu?

Poza wzmianką, że akcja serialu rozgrywa się pięć lat po wydarzeniach z Powrotu Jedi, na chwilę obecną wszelkie szczegóły fabuły Ahsoki są trzymane w tajemnicy. Spekuluje się, że tytułowa togrutanka będzie próbowała odnaleźć wraz z Sabine Wren ich przyjaciela, Ezrę Bridgera, a także wroga, admirała Thrawna. Za zapowiedź fabuły możemy uznać ostatnią scenę serialu Star Wars: Rebelianci, w której to obie bohaterki wyruszają na poszukiwanie przyjaciela. Za całość odpowiedzialni są Dave Filoni oraz Jon Favreau.

W serialu wystąpią: Rosario DawsonMary Elizabeth WinsteadNatasha Liu BordizzoRay Stevenson i Ivanna Sakhno. Według – jeszcze niepotwierdzonych – informacji w produkcji powróci Ezra Bridger i wcieli się w niego Eman Esfandi. Po sieci krążą również plotki na temat mniemanego występu Haydena Christensena w roli Dartha Vadera/Anakina Skywalkera. Możliwe również, że ujrzymy kilka retrospekcji, w których pojawi się Savannah Steyn w roli tytułowej.


Źródło: Promo Bricks / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Star Wars: Rebelianci

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?