citadel
citadel

Wiemy, gdzie będzie kręcony 2. sezon serialu Citadel!

Choć premiera Citadel będzie miała miejsce dopiero 28 kwietnia w serwisie Prime Video, serial najprawdopodobniej otrzyma kolejny sezon!

Według najnowszych informacji, bracia Russo otrzymali 25 milionów dolarów ulg podatkowych, dzięki którym miejsce kręcenia Citadel zostanie zmienione. Do tej pory produkcję, w której główne role zagrają Priyanka Chopra Jonas oraz Richard Madden kręcono w Wielkiej Brytanii. Jej lokację przeniesiono do Kalifornii.

citadel

fot. kadr z zapowiedzi serialu Citadel

Zobacz również: Kiedy ślub? to nadchodzący komediodramat na CANAL+! Trwają zdjęcia do produkcji

Citadel skupi się na agentach Kane (Richard Madden) i Sinh (Priyanka Chopra Jonas), byłych członkach tytułowej organizacji, których wspomnienia wymazano wraz z jej upadkiem osiem lat wcześniej. Bohaterowie ledwo uszli z życiem, gdy Manticore zniszczył grupę od wewnątrz, a teraz osobno skupiają się na swoim nowym życiu. Wszystko się zmienia, gdy ich były kolega, Bernard Orlick (Stanley Tucci) nawiązuje z nimi ponowny kontakt.

Oprócz MaddenaChopry i Tucciego, Citadel zaoferuje kreację Lesley Manville jako podstępnej ambasador Wielkiej Brytanii w USA Dahlii Archer, która ma własne motywy i może okazać się zarówno ważnym sojusznikiem, jak i groźnym wrogiem zreformowanej Cytadeli. Obsadę uzupełniają Nikki Amuka-BirdTimothy Busfield, a także Roland Møller.

Premiera serialu 28. kwietnia w Prime Video!


Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?