wiedźmin Jaskier
wiedźmin Jaskier

Wiedźmin z wyznaczonym kompozytorem za 3. sezon

Wiedźmin powolutku zbliża się z nowym sezonem, a zatem wprost proporcjonalnie otwiera się nam kwestia kolejnych angażów.

Tym razem na przykład Redanian Intelligence – naczelny portal, jeżeli chodzi o nowinki z serialu – poinformował o kwestii autora ścieżki dźwiękowej. Obyło się w tym miejscu bez większych niespodzianek, jako że sprawą zajmie się Joseph Trapanese – autor soundtracku do 2. sezonu serialu. Wiedźmin Netfliksa w swojej kontynuacji przejdzie zatem dużo zmian, lecz akurat w tym aspekcie uznano, że postanowiono oszczędzić ten aspekt produkcji.

wiedźmin jaskier joey batey wiedźmin naga klata

fot. kadr z serialu Wiedźmin/Netflix

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

O 3. sezonie Wiedźmina:

Podczas gdy władcy, czarodzieje i potwory Kontynentu usiłują schwytać Ciri, Geralt wywozi ją z Cintry, by chronić swoją na nowo zjednoczoną rodzinę przed tymi, którzy jej zagrażają. Yennefer, której powierzono szkolenie Ciri, prowadzi ich do chronionej twierdzy w Aretuzie, gdzie ma nadzieję dowiedzieć się czegoś więcej o niezwykłych mocach drzemiących w dziewczynie. Okazuje się jednak, że trafiają w sam środek konfliktu pełnego skorumpowanej polityki, czarnej magii i nikczemności. Muszą walczyć i postawić wszystko na jedną kartę – lub ryzykować, że stracą siebie na zawsze.

Obsada: Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan, Joey Batey, MyAnna Buring, Tom Canton, Jeremy Crawford, Eamon Farren, Mahesh Jadu, Terence Maynard, Lars Mikkelsen, Mimî M Khayisa, Royce Pierreson, Wilson Mbomio, Anna Shaffer, Therica Wilson-Read, Cassie Clare, Mecia Simson, Graham McTavish, Bart Edwards, Simon Callow, Liz Carr, Ed Birch i Kaine Zajaz.

Źródło: Redanian Intelligence

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?