kurdej szatan damięcki polsat serial
kurdej szatan damięcki polsat serial

W rytmie serca – powstanie 3. sezon serialu z Barbarą Kurdej-Szatan

Ruszyły zdjęcia do trzeciego sezonu popularnego serialu W rytmie serca. Uwagę widzów w nowych odcinkach przykuwać będzie los przystojnego doktora Adama Żmudy, który będzie musiał wybrać między matką jego syna Marią a Weroniką, która jest z nim w ciąży. Premiera nowego sezonu nastąpi w jesiennej ramówce Polsatu.

Drugi sezon serialu W rytmie serca oglądały, podobnie jak pierwszy, ponad dwa miliony widzów. W trakcie emisji Polsat był liderem pasma i gromadził udziały w rynku na poziomie 14,2% wśród wszystkich badanych, wyprzedzając TVP1 (12,9%), TVN (11,2%) i TVP2 (4,8%). Serial cieszy się szczególną popularnością w województwie lubelskim. Losy mieszkańców Kazimierza Dolnego śledzi co piąty widz z tego regionu.

Zobacz również: W rytmie serca – Popek pojawił się w serialu. W ilu odcinkach wystąpi?

W każdym odcinku poznajemy trzymające w napięciu historie medyczne i kryminalne. Uwikłani są w nie pacjenci i często wspierani przez lokalną policję lekarze. Akcja serialu dzieje się w malowniczej scenerii Kazimierza Dolnego. W obsadzie można oglądać: Mateusza Damięckiego, Barbarę Kurdej-Szatan, Marię Dębską, Piotra Polka, Piotra Fronczewskiego, Małgorzatę Foremniak, Artura Żmijewskiego, Zbigniewa Zamachowskiego, Elżbietę Romanowską i Dariusza Toczka.

W rytmie serca zadebiutowało na antenie Polsatu 10 września 2017. Twórcami serialu są: Tadeusz Lampka – producent wykonawczy, Piotr Wereśniak i Jakub Skoczeń – reżyserzy oraz Jarosław Żamojda – autor zdjęć. Autorami scenariusza są: Izabela Aleksandrowicz i Dominika Hiliszczańska.

Źródło i ilustracja wprowadzenia: Polsat  

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt: [email protected]
Twitter: @KonStar18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?