velma
velma

Velma równa w dół! Najgorzej oceniana animacja w historii IMDb!

Velma od początku wywołuje nie lada kontrowersje pod kątem drastycznych zmian w wyglądzie głównych bohaterów i dalszych modyfikacji. Ale okazuje się, że to był dopiero początek problemów serialu.

Co prawda na brak oglądalności nie może narzekać, ale średnia to pociecha. Trudno znaleźć osobę, dla której Velma byłaby produkcją przynajmniej znośną. Najlepszym tego dowodem jest ocena w serwisie IMDb, która obecnie wynosi 1.3/10 przy ok. 42 tysiącach (!) głosów. Tym samym żadna animacja nie miała tak niskiej oceny. Cóż, chyba nie doczekamy się 2. sezonu…

tygodnia velma hbo max scooby-doo

fot. materiały prasowe

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Velma to serial komediowy dla dorosłych, który wcześniej opisywano jako „oryginalny i pełen humoru spin-off, który demaskuje złożoną i barwną przeszłość jednego z najbardziej lubianych detektywów w Ameryce”. W pozycji tej pojawią się również inni znani bohaterowie. Fred, Daphne i Kudłaty (który teraz nazywa się Norville) wystąpią w serialu, a powyżej znajdują się plakaty właśnie z nimi. Produkcja ta trafi na HBO Max w 2023 roku.

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?