spider-man silk
spider-man silk

Uniwersum Spider-Mana powiększy się o serial!

Jeżeli wszystko pójdzie po myśli Sony Pictures, niedługo zostaniemy zasypani serialami i filmami z uniwersum Spider-Mana. Wiemy już, że powstają takie projekty jak Venom 3, El Muerto, Kraven Łowca oraz Madame Web, a o wielu innych produkcjach słyszeliśmy pogłoski. Do tej pewniejszej kolekcji oficjalnie dołącza serial!

Amazon Prime Video również zabiera się za Marvela! Otrzymaliśmy wiadomość, że do biblioteki platformy streamingowej nie dołączy tylko jeden serial, ale kilka. Na ten moment jednak znamy szczegóły tylko jednego z nich. Silk: Spider Society skupi się na przyjaciółce Petera Parkera – Cindy Moon. Podobnie jak Spider-Man, bohaterka zostaje ugryziona przez radioaktywnego pająka, dzięki czemu zyskuje nadludzkie zdolności. Istnieją jednak małe różnice pomiędzy nimi. Cindy jest zwinniejsza, jej pajęczy zmysł jest bardziej rozwinięty, a jej sieci powstają w sposób naturalny (jak u Spider-Mana w wykonaniu Tobeya Maguire’a). Brakuje jej za to siły fizycznej Petera.

Phil Lord oraz Christopher Miller – udet znany za Spider-Man Uniwersum, ponownie obejmie role producentów. Angela Kang, która przez ostatnie kilka lat zajmowała się serialem The Walking Dead, będzie showrunnerką oraz producentem wykonawczym aktorskich przygód Cindy Moon. Tytuł ten trafi również na platformę MGM+, ale na ten moment nie wiemy nic o dacie premiery.

Zobacz również: Spider-Man 4 już w 2024 roku? Nowe informacje z wiarygodnego źródła

silk spider-man

Fot. Marvel Comics


Źródło: Variety / Ilustracja wprowadzenia: kolaż – fot. Sony Pictures

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?