Unbreakable Kimmy Schmidt
Unbreakable Kimmy Schmidt

Unbreakable Kimmy Schmidt – oto zapowiedź drugiej połowy 4. sezonu

Pojawił się nowy teaser, w którym można zobaczyć, co twórcy pokażą nam w drugiej części 4. sezonu Unbreakable Kimmy Schmidt.

Zobacz również: Destroyer – filnalny zwiastun filmu science fiction z Nicole Kidman!

Ellie Kemper wciela się w tytułową bohaterkę – Kimmy Schmidt, czyli kobietę, która zostaje uratowana przed kultem zagłady i następnie przeprowadza się do Nowego Jorku. Wyposażona jedynie w plecak, trampki i kilka przeterminowanych książek z biblioteki, bohaterka gotowa jest zmierzyć się ze światem, o którym nie sądziła, iż jeszcze istnieje. Z szeroko otwartymi oczami staje na wysokości zadania i jest pewna, że nic jej nie powstrzyma.

W uznanej przez krytyków serii występują też: Tituss Burgess (Titus Andromedon), Jane Krakowski (Jacqueline White) i Carol Kane (Lillian Kaushtupper).

Seria została stworzona przez Tinę Fey (Rockefeller Plaza 30) i Roberta Carlocka (Rockefeller Plaza 30), którzy wraz z Jeffem Richmondem (Rockefeller Plaza 30) i Davidem Minerem (Rockefeller Plaza 30) pełnią również funkcję producentów wykonawczych serialu.

Trzeci sezon produkcji zadebiutował Netflix 19 maja 2017 roku.

źródło: Youtube / ilustracja wprowadzenia: Netflix

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?