scott pilgrim
scott pilgrim

Ujawniono obsadę głosową Scott Pilgrim The Anime!

Scott Pilgrim doczekał się swego filmu aktorskiego oraz gry. Teraz przyszła pora na serial anime. I choć o planach jego produkcji wiadomo od ponad roku, dopiero dziś otrzymaliśmy informację, kto udzieli w nim swego głosu.

Scott Pilgrim The Anime wyprodukuje Netflix. To właśnie ta firma na swoim oficjalnym kanale na YouTubie udostępniła krótki materiał, z którego dowiadujemy się, kogo usłyszymy w serialu. Co ciekawe, okazuje się, że do obsady anime dołączyła praktycznie cała obsada, którą mogliśmy oglądać w filmie Edgara Wrighta z 2010 roku.

Zobacz również: Obsesja, czyli nowa adaptacja powieści Josephine Hard od Netflix. Był Irons, jest Armitage

Z powyższego materiału promocyjnego możemy dowiedzieć się również, że za produkcję animacji odpowie firma Science SARU, która ma na swoim koncie takie projekty jak: Inu Oh czy Ride Your Wave. Ponadto Edgar Wright będzie jednym z producentów wykonawczych serii. Nie wiemy jednak czy to będzie kontynuacja historii opowiedzianej w jego filmie, czy całkowicie osobna historia z wykorzystaniem tej samej obsady.

Scott Pilgrim kontra świat – opis filmu

michael cera, scott pilgrim

fot. kadr z filmu Scott Pilgrim kontra świat

Film z 2010 roku opowiada historię tytułowego bohatera (Michael Cera), basisty zespołu rockowego Sex Bob-omb. Chłopak zakochuje się w pięknej dziewczynie imieniem Ramona Flowers (Mary Elizabeth Winstead). Jednak aby zdobyć jej serce, ten musi pokonać jej siedmiu byłych chłopaków.

Zobacz również: Barry w więziennym klimacie! Oto zwiastun finałowego sezonu serialu HBO Max


Źródło: Netflix, YouTube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?