ezra bridger
ezra bridger

Ujawniono nowe szczegóły roli Ezry Bridgera w serialu Ahsoka

Od ogłoszenia serialu Ahsoka tajemnicą był wątek Ezry Bridgera. Natasha Liu Bordizzo, która wcieli się w Sabine Wren, zdradziła nowe informacje na temat kontynuacji historii owego Jedi.

Pod koniec finałowego sezonu serialu Star Wars: Rebelianci, Ezra Bridger został wciągnięty w nadprzestrzeń wraz ze statkiem admirała Thrawna. Od tamtej pory lost tych postaci pozostał nieznany, a ostatnia scena serialu sugerowała, iż Sabine Wren oraz Ahsoka Tano wyruszą na poszukiwania przyjaciela. Dopiero wraz z udostępnieniem pierwszego zwiastuna serialu Ahsoka, otrzymaliśmy pierwsze spojrzenie na Bridgera, którego zagra Eman Esfandi. Mimo to Jedi pojawił się wyłącznie na hologramie i wciąż nie otrzymaliśmy nowych informacji na jego temat.

Co na temat roli Ezry Bridgera zdradziła Natasha Liu Bordizzo?

Większość informacji dotyczących Ezry Bridgera pozostaje tajemnicą. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że jego wątek będzie bezpośrednio związany z tym, co planuje Thrawn (Lars Mikkelsen). Niemniej jednak dowiedzieliśmy się, że głównym motywem działań Sabine w Ahsoce będzie właśnie Ezra. Wydaje się to zrozumiałe, przy zwróceniu uwagi na relację tychże bohaterów w serialu animowanym.

[Sabine] Wiele przeszła i nadal jest uparta. Pod koniec Rebeliantów odegrała ogromną rolę w wyzwoleniu Lothal i wielu uważa ją za tę bohaterkę, jednak ona o sobie tak nie myśli. Myśli tylko o obowiązku, jaki ma wobec swojego przyjaciela, więc ma na myśli tę misję, a nie status bohatera. A przed nią długa podróż z Ahsoką, zatem znajdujemy się na początku tej historii.

Mandalorian

kadr z filmu Star Wars Rebelianci

Zobacz również: Natalie Portman otwarta na powrót do Gwiezdnych wojen

Poza wzmianką, że akcja serialu rozgrywa się pięć lat po wydarzeniach z Powrotu Jedi, na chwilę obecną wszelkie szczegóły fabuły Ahsoki są trzymane w tajemnicy. Spekuluje się, że tytułowa togrutanka będzie próbowała odnaleźć wraz z Sabine Wren ich przyjaciela, Ezrę Bridgera, a także wroga, admirała Thrawna. Za zapowiedź fabuły możemy uznać ostatnią scenę serialu Star Wars: Rebelianci, w której to obie bohaterki wyruszają na poszukiwanie przyjaciela. Za całość odpowiedzialni są Dave Filoni oraz Jon Favreau.

W serialu wystąpią: Rosario DawsonMary Elizabeth WinsteadNatasha Liu BordizzoRay Stevenson i Ivanna Sakhno. Według – jeszcze niepotwierdzonych – informacji w produkcji powróci Ezra Bridger i wcieli się w niego Eman Esfandi. Po sieci krążą również plotki na temat mniemanego występu Haydena Christensena w roli Dartha Vadera/Anakina Skywalkera. Możliwe również, że ujrzymy kilka retrospekcji, w których pojawi się Savannah Steyn w roli tytułowej.

Serial trafi na Disney+ w sierpniu 2023 roku!

Zwiastun serialu Ahsoka

 


Źródło: Entertainment Weekly / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Star Wars: Rebelianci

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?