Twórcy Westworld
Twórcy Westworld

Twórcy Westworld zapowiadają wielkie zmiany w trzecim sezonie

Premiera trzeciego sezonu  Westworld dopiero w 2020 roku. Tymczasem jego twórcy, Jonathan Nolan i Lisa Joy zapowiadają, że szykują dla fanów kolejne niespodzianki. Wyjawili też, co według nich sprawia, że serial jest wyjątkowy.

Johnatan Nolan, showrunner Westworld powiedział:

Myślę, że będzie to radykalna zmiana. Najbardziej intrygujące w tych postaciach jest to, że nie są ludźmi. Jak pokazaliśmy w serialu, ludzie są więźniami takich samych pętli, jak  hostowie – pod pewnymi względami nawet mniejszych pętli. Nie można oczekiwać, by zwykły człowiek przetrwał ten rodzaj historii, który opowiadamy. Hostowie doświadczają innej wersji śmiertelności, mają inny punkt widzenia. Są egzystencjalistami, trwają przez wieki. I to fascynujący poziom tej historii.

Twórcy Westworld zapowiadają zmiany

Fot. HBO

Lisa Joy dodała, że serial otworzył oczy wielu ludziom. Opowiedziała o sytuacjach, gdy widzowie serialu zwracali się do niej i opowiadali o swoich problemach m.in. z przemocą.

To zabawne, bo usłyszałam bardziej osobiste reakcje na ten sezon niż na cokolwiek, co wcześniej napisałam. Ludzie zwracali się do mnie z własnej woli i dotknęło mnie, kiedy usłyszałam od wielu z nich, że czują się uwięzieni w pętlach swoich życiorysów – czy to w cyklach przemocy, czy uzależnień.

Zobacz również: Zaklęci w czasie – powstanie serial produkcji HBO!

Serial Westworld zdobył cztery nagrody Emmy oraz był nominowany do Złotych Globów.

Źródło: The Playlist/ Ilustracja wprowadzenia: Mat. prasowe

Stały współpracownik

Fan kina komiksowego, popkultury ogólnie oraz Realu Madryt.
Nie pogardzę dobrą książką, zwłaszcza jeśli chodzi o literaturę kryminalistyczną.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?