rhea seehorn apple tv+ zadzwoń do saula
rhea seehorn apple tv+ zadzwoń do saula

Twórca Zadzwoń do Saula zajmie się nowym serialem Apple TV+! Rhea Seehorn w obsadzie

Vince Gilligan potwierdził już zakończenie przygody z uniwersum Breaking Bad, oraz ze stworzonymi przez niego antybohaterami. Teraz reżyser przerzuca się na platformę Apple TV+, aby opowiedzieć historię o pozytywniejszej postaci!

Zadzwoń do Saula oraz Breaking Bad to dla wielu widzów jedne z najlepszych seriali w historii telewizji, a to wszystko zasługa świetnie dobranej obsady, znakomitego scenariusza, oraz wyróżniającej się reżyserii Vince’a Gilligana. Sierpień tego roku przyniósł nam jednak koniec uniwersum Heisenberga oraz Saula Goodmana, a reżyser tych projektów zapowiedział zupełnie nowy serial!

Vince Gilligan i Rhea Seehorn ponownie nawiązują współpracę

Portal Deadline poinformował nas dzisiaj o nowych wieściach na temat nadchodzącego projektu twórcy uniwersum Breaking Bad! Serial trafi na platformę Apple TV+, która z miesiąca na miesiąc staje się coraz bardziej popularna. Vince Giligan stworzy kolejny przyziemny dramat, a w roli głównej obsadzona została Rhea Seehorn – odtwórczyni roli Kim Wexler w serialu Zadzwoń do Saula! Na ten moment nie znamy tytuły tej pozycji, ale możemy wam za to przekazać, że otrzyma ona przynajmniej 2. sezony!

Na stronie możemy również znaleźć wypowiedź Vince’a Gilligana na temat nadchodzącej produkcji:

Po 15 latach pomyślałem, że pora zrobić sobie przerwę od historii o antybohaterach… a kto jest bardziej heroiczny, niż niesamowita Rhea Seehorn? Już dawno temu powinna ona była dostać swój własny serial. Mam szczęście, że mogę z nią ponownie pracować” […]

Zobacz również: Zadzwoń do Saula dobiegło końca, ale Bob Odenkirk i Giancarlo Esposito nigdzie nie odchodzą!

kim wexler amc zadzwoń do saula

Fot. AMC

Opis Zadzwoń do Saula:

Serial opowiada o początkach kariery prawnika Saula Goodmana, którego początkowo poznaliśmy w Breaking Bad. Twórcami produkcji są Vince Gilligan i Peter Gould, a w roli głównej występuje Bob Odenkirk. W produkcji występują również: Jonathan Banks (Mike Ehrmantraut), Rhea Seehorn (Kim Wexler), Patrick Fabian (Howard Hamlin), Michael Mando (Nacho Varga), Tony Dalton (Lalo Salamanca) oraz Giancarlo Esposito (Gustavo Fring).

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Better Call Saul z 5 sezonem

Kadr z serialu Zadzwoń do Saula


Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: fot. AMC; Apple 

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?