Tekken Bloodline
Tekken Bloodline

Turniej Żelaznej Pięści rozpocznie się w sierpniu! Nowy zwiastun Tekken: Bloodline

Najnowszy serial anime czyli Tekken: Bloodline otrzymał swój oficjalny zwiastun. Fani serii gier znajdą dla siebie w nim kilka smaczków.

Tekken podobnie jak Mortal Kombat czy Street Fighter to jedna z najpopularniejszych gier bijatyk. Teraz pierwsza z tych serii otrzyma swoją własną adaptacje anime. Bloodline zadebiutuje już 18 sierpnia na Netflix. Na chwilę obecną musimy nacieszyć się jednak zwiastunem, który jest niezwykle zjawiskowy i epicki. Puryści anime jednak mogą być nieusatysfakcjonowani, gdyż nie usłyszymy tutaj oryginalnych, japońskich głosów, lecz angielskie.

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Jin Kazama nauczył się rodzinnych, tradycyjnych sztuk walki w stylu kazama, od swojej matki w młodym wieku. Mimo to był bezsilny, gdy nagle pojawiło się potworne zło, niszcząc wszystko, co mu bliskie, zmieniając jego życie na zawsze. Zły na siebie, że nie może tego powstrzymać, Jin poprzysiągł zemstę i szukał absolutnej władzy, aby ją wyegzekwować. Jego misja doprowadzi do ostatecznej bitwy na światowej scenie — Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Zobacz również: Netflix chce mieć uniwersum jak Gwiezdne Wojny czy Harry Potter

Tekken: Bloodline

kadr ze zwiastuna Tekken: Bloodline


źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?