Too Hot To Handle - program Netflixa przedłużony o dwa sezony!
Too Hot To Handle - program Netflixa przedłużony o dwa sezony!

Too Hot To Handle – program Netflixa przedłużony o dwa sezony!

Po dużym sukcesie programu Too Hot To Handle w ubiegłym roku, Netflix ogłosił, że show dostanie kolejne dwa sezony. Szykują się jednak zmiany.

Pierwszy sezon powstał w Meksyku, natomiast kolejne mają być nakręcone na Turks i Caicos. Program polega na tym, że uczestnicy mieszkają w luksusowej willi na plaży i mogą wygrać 100 tysięcy dolarów. Warunkiem jest zrezygnowanie z fizycznej bliskości. Każdemu z nich zależy jednak na znalezieniu miłości.

Pierwszy sezon zadebiutował w kwietniu 2020 roku, a współzałożyciel Netflixa, Ted Sarandos, uznaje Too Hot To Handle za jego największy tego typu program w historii.

Zobacz również: 8 filmów ze Scoobym w roli głównej! Boomerang zaprasza na specjalny maraton

Jak donosi Deadline, prace nad kolejnym sezonem programu trwały już ponoć kilka miesięcy, ale pod innym tytułem – Parties In Paradise. Format miał pozostać niespodzianką dla uczestników aż do momentu rozpoczęcia zdjęć.

Brandon Riegg, wiceprezes Netflix, powiedział:

Sekret wyszedł na jaw – cieszymy się, że możemy przywrócić Too Hot to Handle na dwa nowe sezony w tropikalnym raju. Użytkownicy Netflixa na całym świecie zakochali się w przezabawnych historiach sezonu pierwszego. Teraz fani nie będą musieli długo czekać, aby zobaczyć, jak nasi nowi zawodnicy próbują (bezskutecznie) przestrzegać surowych zasad Lany z mnóstwem zwrotów akcji i niespodzianek po drodze.


Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z Too Hot To Handle

Redaktorka współprowadząca działu publicystyka

Copywriterka, absolwentka filologii polskiej i publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia, podróży i platform streamingowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?