Tom Holland Spider-Man
Tom Holland Spider-Man

Tom Holland nie udzieli głosu w serialu Spider-Man: Freshman Year

Spider-Man: Freshman Year jest jedną z licznych produkcji MCU, na którą czeka wielu fanów serii. Najnowsze informacje mówią jednak, że w serialu animowanym możemy nie usłyszeć Toma Hollanda.

Tom Holland wciela się w rolę Petera Parkera od filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów i został bardzo dobrze przyjęty zarówno przez fanów MCU, jak i krytyków. Mimo to okazuje się, iż nie usłyszymy aktora w nadchodzącym serialu animowanym Spider-Man: Freshman Year. Nie będzie to pierwszy raz, gdy w Petera Parkera z MCU nie wcieli się Tom Holland. Podobna sytuacja miała miejsce w serialu animowanym What If…?, w którym głosu Pająka udzielił Hudson Thames.

fot. kadr z serialu What If…?

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Spider-Man: Freshman Year będzie prequelem filmu Homecoming i przedstawi genezę postaci Petera Parkera w świecie MCU. Serial przedstawi nie tylko sposób, w jaki Parker zyskał swoje moce, ale także jego początki w roli superbohatera. Projekt zadebiutuje na platformie Disney+.

Zobacz również: Gwiazda Spider-Man: Bez drogi do domu jako wampir na zdjęciu z serialu Reginald the Vampire!


Źródło: The Illuminerdi / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Spider-Man: Bez drogi do domu

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?