Tom Cruise w Top Gun
Tom Cruise w Top Gun

Tom Cruise jako Hal Jordan w DCEU?! Warner Bros. ma swojego wybrańca do roli?

Filmowa historia Zielonej Latarni nie jest zbyt przyjemnym tematem dla fanów DC Comics. O porażce z 2012 roku nie ma nawet co wspominać, ale na horyzoncie pojawia się promyk nadziei dla entuzjastów postaci Hala Jordana. Możliwe, że rolę tą otrzyma sam Tom Cruise!

Tom Cruise ostatnio mocno wkręca się w superbohaterskie produkcje, a tak przynajmniej mówią nam przecieki. Słyszeliśmy już o jego udziale przy filmie Doktor Strange w multiwersum obłędu, ale teraz przejdźmy na chwilę do konkurencji Marvela, czyli DC. Według użytkownika Twittera pod nazwą MyTimeToShineH, Warner Bros. posiada swojego kandydata do roli Hala Jordana i jest nim Tom Cruise! Nie oznacza to, że rola została już obsadzona, ale wiemy, chociaż w kogo celuje WB. Aczkolwiek w jakiej produkcji pojawiałby się Hal Jordan. Cóż, w planach Warner Bros. nadal istnieje serial o Korpusie Zielonych Latarni, ale od dawna nie słyszeliśmy nic konkretnego na ten temat. Co więc z tego wyniknie? Pozostaje nam czekać na odpowiedzi.

Zobacz również: The Batman – pierwszy klip z filmu pojawił się w sieci!

Produkcja serii Green Lantern HBO Max ma rozpocząć się latem tego roku w Los Angeles.

Jak ujawnia serwis Variety, nowy serial HBO Max będzie się składać z 10 odcinków, z czego każdy będzie trwać ok. godzinę. Nad produkcją będą czuwać Seth Grahame-Smith („Mroczne cienie”, „LEGO Batman: Film”) i  Marc Guggenheim, czyli współtwórca pełnometrażowej adaptacji komiksu z 2011 (w której w Hala Jordana wcielił się Ryan Reynolds).


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jar pisze:

Nie najlepsz byl pierwszy

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?