Titans
Titans

Titans – ujęcie z planu 2. sezonu. Oto Iain Glen w roli Bruce’a Wayne’a!

Niedawno podaliśmy informację o występie gwiazdy Gry o tron w serialu DC Universe. Teraz możemy przyjrzeć się jego pierwszym krokom na planie.

Zobacz również: Avengers: Koniec gry – oto nowe spoty filmu!

Opis Titans: Produkcja przedstawi jedną z najpopularniejszych drużyn, jakie istnieją w komiksach. W jej skład wchodzą młodzi adepci, którzy aspirują do bycia superbohaterami. W tej serii, nastawionej na akcję i przygodę, Dick Grayson wychodzi z cienia, aby stać się liderem dla grupy nieulękłych bohaterów takich jak Starfire, Raven i inni. W głównych rolach występują Brenton Thwaites. Teagan Croft, Anna Diop oraz Ryan Potter.

Producentami serialu są: Greg Berlanti (Arrow, Flash, Supergirl, Legends od Tomorrow), Akiva Goldsman (Piękny umysł, Człowiek ringu, Star Trek: Discoveryoraz Geoff Johns (Arrow, Flash).

Premiera 1. sezonu Titans miała miejsce 12 października 2018 roku. Sezon pierwszy składa się z 13 odcinków. Drugą serię zobaczymy już tegorocznej jesieni.

Źródło: Deadline  / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Titans

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dr pisze:

poprawka. pierwszy sezon skladal sie z 11 odcinkow.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?