Titans – gwiazda Gry o tron wystąpi w 2. sezonie jako Bruce Wayne!

Wkrótce Titans, jeden ze startowych seriali platformy DC Universe, pojawi się ze swoją drugą odsłoną. Do obsady dołączy nie byle kto, bo nowy odtwórca roli Bruce’a Wayne’a.

A będzie nim dobrze nam znany z Gry o tron Iain Glen. Zagra nieco starszą już wersję obrońcy Gotham, który – jak wskazują twórcy w swoim opisie – korzystając ze swoje wielkiego doświadczenia w walce ze złem postara się pomóc byłemu wychowankowi i jego grupie Tytanów w osiągnięciu sukcesu. Nie potwierdzono, czy aktor założy również kostium Mrocznego Rycerza.

Titans

Fot. Materiały prasowe – kolaż

Zobacz również: Titans – wiemy, kto wcieli się w Superboya w 2. sezonie!

Opis Titans: Produkcja przedstawi jedną z najpopularniejszych drużyn, jakie istnieją w komiksach. W jej skład wchodzą młodzi adepci, którzy aspirują do bycia superbohaterami. W tej serii, nastawionej na akcję i przygodę, Dick Grayson wychodzi z cienia, aby stać się liderem dla grupy nieulękłych bohaterów takich jak Starfire, Raven i inni. W głównych rolach występują Brenton Thwaites. Teagan Croft, Anna Diop oraz Ryan Potter.

Producentami serialu są: Greg Berlanti (Arrow, Flash, Supergirl, Legends od Tomorrow), Akiva Goldsman (Piękny umysł, Człowiek ringu, Star Trek: Discoveryoraz Geoff Johns (Arrow, Flash).

Premiera 1. sezonu Titans miała miejsce 12 października 2018 roku. Sezon pierwszy składa się z 13 odcinków. Drugą serię zobaczymy już tegorocznej jesieni.

Źródło: Deadline  / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Titans

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?