The Boys gen v
The Boys gen v

They Boys – pierwszy zwiastun trzeciego sezonu już niebawem!?

W oczekiwaniu na trzeci sezon The Boys  dostaliśmy bardzo przyjemne The Boys Diabolical. Był to bardzo fajny zapychacz, który umilił czekanie, ale to wszystko. Teraz nadszedł czas abyśmy nastawili swoje odbiorniki na nowe informacje z serialu aktorskiego, bo już niedługo może pojawić się pierwszy zwiastun kolejnego sezonu serialu Amazona!

Niedawno na oficjalnym Twitterze serialu The Boys pojawiła się ciekawa informacja. Mianowicie twórcy poradzili nam abyśmy wyczekiwali nowego “teasera”. Czemu nie zostało tu użyte słowo “trailer” nie wiadomo, ale zakładam, że zwiastun to to czego powinniśmy się spodziewać. Nie wiadomo kiedy będzie nam dane go zobaczyć, ale nie będzie to raczej długi okres czasu!

Oprócz tego pojawił się również nowy plakat promujący serial:

The Boys

Fot. Amazon Prime Video

Zobacz również: Moon Knight – Marc Spector, Moon Knight i Mr. Knight! Trzy wcielenia nowego bohatera MCU na świeżych plakatach!

The Boys jest zabawną, sprytną i dość brutalną satyrą o grupie skorumpowanych superbohaterów oraz samozwańczych obrońcach sprawiedliwości, którzy starają się ich zniszczyć. Serial od Amazon Prime Video, oparty na komiksach o tym samym tytule, stał się wielkim hitem. Jest jedną z najchętniej streamowanych, jak i piraconych produkcji 2020 r. Trzeci sezon hitu Amazon Prime Video zadebiutuje 3 czerwca 2022 roku.


Źródło: The Boys, Twitter/ Ilustracja wprowadzenia: Amazon Prime Video

Od wielu lat zapalony gracz, fan anime, pasjonat kina i literatury.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?